holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Kozienicach i okolicach Holuje.pl

Całodobowa pomoc drogowa TIR oraz holowanie pojazdów ciężarowych w województwie mazowieckim.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Kozienice

tlo

Oferta naszego przedsiębiorstwa została przygotowana przede wszystkim z myślą o osobach indywidualnych, firmach oraz pozostałych podmiotach wymagających wsparcia z zakresu pomocy drogowej. Naszą najważniejszą usługą jest obsługa ciągników siodłowych z naczepami (TIR) oraz samochodów ciężarowych, ale w razie konieczności gwarantujemy też wsparcie dla pojazdów dostawczych i osobowych. Nasza oferta jest bogata i uwzględnia skuteczne holowanie oraz pozostałe czynności z zakresu pomocy gdy dojdzie do stłuczki albo niechcianej awarii w okolicach Kozienic.

Profesjonalne czynności z zakresu holowania

Główna usługa naszej firmy to fachowe przewożenie różnych rodzajów samochodów. Oprócz aut osobowych i dostawczych, potrafimy efektywnie przewozić pojazdy ciężarowe, a także ciągniki siodłowe i ich naczepy. Dysponujemy innowacyjnymi holownikami i sprzętem umożliwiającym szybki, bezpieczny oraz fachowy załadunek i holowanie nawet najcięższych pojazdów ważących kilkadziesiąt ton. Usługi holowania realizujemy na terenie Kozienic, całego województwa mazowieckiego oraz całej Polski i pozostałych państw.

Szeroko pojęta pomoc drogowa 24/7 w Kozienicach

Rzecz jasna zajmujemy się nie tylko transportem różnych rodzajów aut, ale również pozostałymi formami pomocy w niechcianych zdarzeniach drogowych. Udzielamy więc pomocy w zakresie awaryjnego uruchamiania aut (np. z wyczerpanym akumulatorem), potrafimy również dokonywać przeróżnych standardowych i złożonych napraw w terenie, dowozimy paliwo, wymieniamy opony oraz pomagamy na wiele innych sposobów. Dzięki temu całkiem często można uniknąć holowania i ruszyć w dalszą drogę po zrealizowaniu przez nas usługi.

Zachęcamy do wybrania naszej pomocy!

Jak można zauważyć, nasza oferta pomocy drogowej w Kozienice jest kompleksowa i niezwykle fachowa. W każdym przypadku kładziemy nacisk na szybki przyjazd do zleceniodawców i efektywne rozwiązanie problemu. Wykonujemy usługi całodobowo, a potwierdzeniem optymalnej jakości naszych usług są liczne pozytywne oceny zadowolonych zleceniodawców.

tlo
5/5 - (1 vote)