holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Kostrzynie i okolicach Holuje.pl

Holowanie oraz pomoc drogowa TIR. Obsługujemy też auta ciężarowe. Działamy całodobowo przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Kostrzyn

tlo

Nowoczesna całodobowa pomoc drogowa w Kostrzynie

Nasze przedsiębiorstwo jest wyspecjalizowane w udzielaniu wsparcia z zakresu holowania i szeroko pojętej pomocy drogowej na obszarze miasta Kostrzyn i całego województwa wielkopolskiego. Istotnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest szeroka oferta obejmująca poniższe działania:

– przewóz różnych rodzajów pojazdów,
– drobne oraz bardziej skomplikowane naprawy na trasie,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana opon jak również kół,
– transport pojazdów, maszyn i pozostałych ładunków na krótkich i dalszych trasach,
– awaryjne uruchamianie aut.

Jak widać nasze wsparcie jest kompleksowe. Prowadzimy działalność całodobową, więc klienci naszej firmy mają zapewnione udzielenie pomocy niezależnie od dnia i jego pory.

Kompleksowe wsparcie w różnych sytuacjach drogowych

Klienci naszego przedsiębiorstwa mogą liczyć na pomoc, gdy dojdzie do jakiejś niewielkiej lub bardziej skomplikowanej awarii unieruchamiającej samochód ciężarowy. Ponadto świadczymy usługi, gdy dojdzie do kolizji albo wypadku na drodze. Można nas też wezwać, jeśli z jakichś powodów skończy się paliwo albo gdy wystąpi inny problem. W takich przypadkach usuwamy awarie na trasie lub holujemy pojazd do serwisu albo w inne miejsce wskazane przez zleceniodawcę.

Profesjonalna pomoc drogowa TIR – Kostrzyn

Naszą mocną stroną są wykwalifikowani fachowcy, którzy zapewniają wysoką skuteczność oraz jakość działań z zakresu pomocy drogowej i terenowego serwisu TIR. Doświadczeni fachowcy korzystają z nowoczesnych holowników oraz sprzętu i narzędzi do diagnostyki oraz naprawy samochodów w terenie. Bez wątpienia naszym atutem jest też rozległa oferta usługowa i wsparcie w różnych nieprzewidzianych i nieprzyjemnych sytuacjach drogowych.

Nowoczesna obsługa wielu aut

Działamy w wielu lokalizacjach w naszym kraju, w tym na obszarze województwa wielkopolskiego. Oznacza to, że na naszą pomoc mogą między innymi liczyć właściciele zestawów TIR, pojazdów ciężarowych, a także aut osobowych i dostawczych z miasta Kostrzyn oraz regionu. Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną, gdy pojawi się potrzeba skorzystania z naszego wsparcia.

tlo
5/5 - (1 vote)