holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Kosowie Lackim i okolicach Holuje.pl

Holowanie i pomoc drogowa TIR. Oferujemy działalność całodobową przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Kosów Lacki

tlo

Specjalistyczna całodobowa pomoc drogowa w Kosowie Lackim

Nasze przedsiębiorstwo jest wyspecjalizowane w udzielaniu wsparcia z zakresu transportu i nowoczesnej pomocy drogowej na terenie Kosowa Lackiego i całego województwa mazowieckiego. Kluczowym atutem naszego przedsiębiorstwa jest kompleksowa oferta obejmująca następujące formy działalności:

– holowanie różnych typów pojazdów,
– drobne oraz bardziej skomplikowane naprawy na trasie,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana opon oraz kół,
– transport pojazdów, maszyn i pozostałych ładunków na krótkich i dalekich trasach,
– awaryjne uruchamianie aut.

Jak widać nasze usługi są kompleksowe. Prowadzimy działalność całodobową, więc nasi klienci mają zagwarantowane udzielenie pomocy niezależnie od dnia i jego godziny.

Szerokie wsparcie w różnorodnych sytuacjach na drodze

Klienci naszej firmy mają zapewnioną pomoc, gdy dojdzie do jakiejś niewielkiej lub bardziej skomplikowanej awarii unieruchamiającej samochód ciężarowy. Dodatkowo świadczymy usługi, gdy dojdzie do stłuczki lub wypadku drogowego. Można nas również wezwać, jeżeli z jakichś powodów zabraknie paliwa lub gdy pojawi się inny problem. W takich sytuacjach usuwamy awarie na miejscu lub przewozimy auto do warsztatu lub w inne miejsce wskazane przez zleceniodawcę.

Fachowa pomoc drogowa TIR – Kosów Lacki

Naszą zaletą są wyspecjalizowani fachowcy, którzy zapewniają najwyższą skuteczność oraz jakość usług z zakresu wsparcia drogowego i terenowego serwisu TIR. Doświadczeni fachowcy korzystają z nowoczesnych pojazdów holowniczych oraz wyposażenia i narzędzi do diagnozowania oraz naprawy samochodów w terenie. Bez wątpienia naszą mocną stroną jest też szeroka oferta usługowa i pomoc w wielu nieprzewidzianych i nieprzyjemnych sytuacjach na trasie.

Fachowa obsługa wielu pojazdów

Pracujemy w wielu miejscach w Polsce, w tym na obszarze województwa mazowieckiego. Innymi słowy na nasze wsparcie mogą między innymi liczyć użytkownicy zestawów TIR, pojazdów ciężarowych, jak również aut osobowych i dostawczych z Kosowa Lackiego oraz okolic. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, gdy pojawi się konieczność skorzystania z naszego wsparcia.

tlo
5/5 - (1 vote)