holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Kościanie i okolicach Holuje.pl

Kompleksowa pomoc drogowa i holowanie. Nasza główna specjalizacja to pojazdy ciężarowe i zestawy TIR.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Kościan

tlo

Szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się holowaniem TIR? Nasza firma udziela profesjonalnego wsparcia w tym zakresie. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy transportowe oraz pozostałych przedsiębiorców i podmioty korzystające z pojazdów ciężarowych w okolicach Kościana.

Doskonała jakość obsługi dla wszystkich!

Potrafimy udzielać profesjonalnego wsparcia w zakresie holowania pojazdów ciężarowych, niewielkich napraw na trasie, dowozu paliwa, awaryjnego odpalania samochodów, itp. Dzięki doskonałym kwalifikacjom naszych fachowców oraz innowacyjnemu sprzętowi, wszystkie zlecenia realizujemy profesjonalnie oraz zgodnie z obowiązującymi wymaganiami jakościowymi.

Jak prezentuje się nasza pomoc?

Przede wszystkim należy skontaktować się z nami pod numerem kontaktowym. W czasie rozmowy poprosimy o krótkie opisanie problemu oraz określenie jego miejsca. W zależności od sytuacji, zorganizujemy niezbędny sprzęt i części, a następnie bez zwlekania dojedziemy w wyznaczone miejsce w celu odholowania pojazdu do serwisu lub do klienta albo jego naprawy bezpośrednio na trasie.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty

Przez cały okres naszej działalności, udało nam się wypracować ugruntowaną pozycję na rynku. Potwierdzeniem wysokiego profesjonalizmu oraz jakości naszych działań są pozytywne oceny zadowolonych zleceniodawców. Zachęcamy do dołączenia do tego grona. Udzielamy pomocy w Kościanie, jak również całym województwie wielkopolskim, a w razie konieczności w całym kraju oraz za granicą.

tlo
5/5 - (1 vote)