holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Kórniku i okolicach Holuje.pl

Oferujemy kompleksową, całodobową pomoc drogową przez cały rok. Nasze usługi świadczymy w zakresie holowania TIR i ciężarówek oraz napraw w terenie.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Kórnik

tlo

Niespodziewana awaria w terenie lub stłuczka? Używasz samochodu ciężarowego lub zestawu ciągnika siodłowego z naczepą i szukasz fachowej pomocy? Nasza firma jest idealnym usługodawcą, który oferuje transport oraz kompleksowe usługi z zakresu pomocy drogowej. Obsługujemy pojazdy ciężarowe, zestawy ciągnik plus naczepa oraz pozostałe typy pojazdów (dostawcze, osobowe, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy!

Profesjonalna obsługa wszystkich zleceniodawców

Jesteśmy grupą doświadczonych oraz wykwalifikowanych ekspertów, którzy zajmują się szeroko pojętą pomocą drogową. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa przewozowe oraz pozostałe przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z pojazdów osobowych, dostawczych, ale w głównej mierze obsługujemy użytkowników zestawów ciągników z naczepami i samochodów ciężarowych. Oznacza to, że każdy ma zagwarantowaną naszą kompleksową obsługę w trybie 24/7.

Dlaczego dobrze jest wybrać naszą firmę usługową?

Jesteśmy firmą godną uwagi. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy są pozytywne oceny wielu zadowolonych zleceniodawców. Nasza oferta charakteryzuje się poniższymi zaletami:

– wsparcie 24/7 w Kórniku oraz całym kraju i za granicą,
– wysokie umiejętności fachowców,
– innowacyjne wyposażenie holownicze,
– innowacyjny sprzęt do wykrywania awarii i naprawy w terenie,
– rozległa oferta usługowa,
– wysoka jakość realizowanych usług,
– sprawny dojazd na miejsce zdarzenia bez zbędnej zwłoki.

Na czym polega nasza usługa?

W ramach zwyczajnej usługi odbieramy zgłoszenie drogą telefoniczną. Podczas takiego kontaktu prosimy o wskazanie nie tylko miejsca zdarzenia, ale oprócz tego typu problemu. Na bazie uzyskanych informacji ustalimy czy istnieje możliwość naprawy auta na trasie czy może jedyną opcją jest transport do serwisu stacjonarnego lub w inne miejsce wyznaczone przez klienta. Po otrzymaniu niezbędnych informacji, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do zgłoszenia. Czas oczekiwania jest za każdym razem jak najbardziej ograniczony.

tlo
5/5 - (1 vote)