holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Konstantynowie Łódzkim i okolicach Holuje.pl

Profesjonalne holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR o różnych gabarytach. Oferujemy też inne działania z zakresu pomocy drogowej.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Konstantynów Łódzki

tlo

Jesteśmy firmą specjalizującą się w szeroko pojętej, profesjonalnej i kompleksowej pomocy drogowej TIR. Zajmujemy się mobilnym serwisem oraz holowaniem pojazdów ciężarowych oraz zestawów ciągników siodłowych z naczepami.

Holowanie ciężarówek na terenie Konstantynowa Łódzkiego i okolic

Posiadamy rozległą ofertę obejmującą następujące usługi:

– skuteczne holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR na krótkich i dalekich trasach,

– drobne naprawy w terenie,

– dowóz paliwa i pomoc w przypadku źle zatankowanego paliwa,

– naprawa i wymiana kół oraz opon,

– awaryjne uruchamianie pojazdów.

Posiadamy pojazdy holownicze rozmieszczone w całym województwie łódzkim. Dzięki temu nasi klienci z Konstantynowa Łódzkiego i innych miast mogą liczyć na nasz sprawny dojazd.

Czemu warto wybrać nasze usługi?

Dbamy o bezpieczeństwo holowanych pojazdów. Stosujemy nowoczesny sprzęt holowniczy. Ponadto oferujemy fachowe usługi w rozsądnych cenach.

Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców posiadających rozległą wiedzę oraz umiejętności w zakresie pomocy drogowej TIR. Dodatkowo sprawnie dojeżdżamy w dowolne miejsce wskazane przez klienta w trybie całodobowym przez cały rok. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Wystarczy kontakt telefoniczny i udzielenie podstawowych informacji o problemie oraz jego lokalizacji. Czas oczekiwania na nasze wsparcie jest zawsze ograniczony do absolutnego minimum.

tlo
5/5 - (1 vote)