holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Konstancinie-Jeziornej i okolicach Holuje.pl

Fachowe holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR (ciągnik oraz naczepa), a także szeroko pojęta, całodobowa, całoroczna pomoc drogowa.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Konstancin-Jeziorna

tlo

Oferta naszego przedsiębiorstwa została opracowana przede wszystkim z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorstwach oraz pozostałych podmiotach potrzebujących wsparcia w zakresie pomocy drogowej. Naszą główną usługą jest obsługa ciągników siodłowych z naczepami (TIR) oraz samochodów ciężarowych, ale w razie konieczności oferujemy też usługi dla samochodów dostawczych i osobowych. Nasza oferta jest spora i obejmuje skuteczne transportowanie oraz pozostałe czynności z zakresu wsparcia gdy dojdzie do stłuczki albo niespodziewanej awarii w regionie Konstancina-Jeziornej.

Profesjonalna pomoc drogowa całodobowa w Konstancinie-Jeziornej

Oczywiście trudnimy się nie tylko holowaniem różnych typów aut, ale również pozostałymi metodami wsparcia w trudnych sytuacjach drogowych. Udzielamy więc pomocy w zakresie awaryjnego odpalania aut (np. z wyczerpanym akumulatorem), umiemy również dokonywać różnych zwyczajnych i kompleksowych napraw na trasie, dowozimy paliwo, wymieniamy koła oraz pomagamy na sporo innych sposobów. Dzięki temu dość często można zapobiec holowaniu i ruszyć w dalszą drogę po zrealizowaniu przez nas zlecenia.

Wysokiej jakości działania z zakresu holowania

Podstawowa oferta naszej firmy to skuteczne holowanie różnych rodzajów aut. Oprócz pojazdów osobowych i dostawczych, potrafimy bezproblemowo przewozić auta ciężarowe, a także ciągniki siodłowe i ich naczepy. Dysponujemy innowacyjnymi holownikami i wyposażeniem umożliwiającym szybki, bezpieczny oraz profesjonalny załadunek i przewóz nawet najcięższych samochodów o masie kilkudziesięciu ton. Usługi holowania wykonujemy na obszarze Konstancina-Jeziornej, całego województwa mazowieckiego oraz całej Polski i pozostałych krajów. 

Zapraszamy do wybrania naszej pomocy!

Jak można zauważyć, nasza oferta wsparcia drogowego w Konstancinie-Jeziornej jest rozległa i bardzo profesjonalna. W każdym przypadku zwracamy uwagę na sprawny dojazd do klientów i skuteczne rozwiązanie problemu. Działamy całodobowo, a potwierdzeniem wysokiej jakości naszego wsparcia są liczne pozytywne oceny zadowolonych zleceniodawców.

tlo
5/5 - (1 vote)