holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Koninie i okolicach Holuje.pl

Pomoc drogowa TIR 24/7. Oferujemy skuteczne naprawy terenowe oraz holowanie zestawów TIR i innych pojazdów ciężarowych.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Konin

tlo

Fachowa pomoc drogowa TIR 24/7 w Koninie

Nasza firma specjalizuje się w udzielaniu pomocy z zakresu transportu i profesjonalnej pomocy drogowej na obszarze Konina i całego województwa wielkopolskiego. Istotnym atutem naszej firmy jest rozległa oferta obejmująca następujące działania:

– holowanie różnych typów samochodów,
– mniejsze oraz bardziej skomplikowane naprawy na trasie,
– transport paliwa,
– naprawa i wymiana ogumienia oraz kół,
– przewóz samochodów, maszyn i pozostałych ładunków na krótszych i dalekich trasach,
– awaryjne uruchamianie samochodów.

Jak widać nasze wsparcie jest kompleksowe. Prowadzimy działalność całodobową, więc nasi klienci mają zapewnione udzielenie pomocy niezależnie od dnia i jego godziny.

Szerokie wsparcie w zróżnicowanych sytuacjach na drodze

Klienci naszej firmy mogą liczyć na pomoc, gdy dojdzie do jakiejś niewielkiej lub bardziej złożonej awarii unieruchamiającej pojazd ciężarowy. Poza tym udzielamy pomocy, gdy dojdzie do kolizji albo wypadku drogowego. Można nas też wezwać, jeśli z jakichś powodów zabraknie paliwa albo gdy pojawi się inny problem. W takich sytuacjach likwidujemy awarie na trasie albo przewozimy auto do warsztatu lub w inne miejsce wskazane przez klienta.

Fachowa pomoc drogowa TIR – Konin

Naszą zaletą są wyspecjalizowani fachowcy, którzy zapewniają najwyższą efektywność oraz jakość działań z zakresu pomocy drogowej i mobilnego serwisu TIR. Doświadczeni pracownicy używają nowoczesnych holowników oraz sprzętu i narzędzi do diagnozowania oraz naprawy pojazdów na trasie. Z pewnością naszą mocną stroną jest też rozległa oferta usługowa oraz wsparcie w różnych niechcianych i nieprzyjemnych zdarzeniach drogowych.

Fachowa obsługa zróżnicowanych samochodów

Działamy w wielu miejscach w naszym kraju, w tym na terenie województwa wielkopolskiego. Oznacza to, że na naszą pomoc mogą między innymi liczyć właściciele zestawów TIR, aut ciężarowych, a także aut osobowych i dostawczych z Konina oraz regionu. Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną, gdy pojawi się konieczność skorzystania z naszej pomocy.

tlo
5/5 - (1 vote)