holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Koluszkach i okolicach Holuje.pl

Fachowe holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR oraz kompleksowa pomoc drogowa 24/7.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Koluszki

tlo

Główną usługą naszej firmy jest pomoc udzielana klientom korzystającym z zestawów TIR oraz różnych pojazdów ciężarowych. Zależnie od rodzaju i stopnia trudności problemu, zapewniamy serwis mobilny, jak również holowanie aut naszych klientów.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze wsparcie?

Zawsze istotne jest dla nas bezpieczeństwo transportowanych pojazdów i ładunków. Stosujemy nowoczesny sprzęt, a nasze skuteczne i profesjonalne usługi są wykonywane w atrakcyjnych cenach.

Nasza firma posiada mocny punkt, jakim jest zatrudnianie fachowców posiadających rozległą wiedzę oraz świetne umiejętności praktyczne. Oprócz wysokich kwalifikacji fachowców, możemy się pochwalić nowoczesnym sprzętem do diagnostyki, holowania aut oraz napraw terenowych. Oferowana przez nas pomoc drogowa TIR obejmuje również sprawny dojazd do klientów z Koluszek oraz innych miejscowości w województwie łódzkim.

Holowanie samochodów ciężarowych oraz zestawów TIR w Koluszkach i całym regionie

Posiadana przez nas oferta obejmuje wiele typów usług, takich jak:

– transport paliwa do klientów na trasie,

– fachowe wsparcie z zakresu naprawy i wymiany kół oraz opon,

– bezpieczne, efektywne holowanie samochodów ciężarowych, zestawów TIR oraz aut dostawczych, osobowych, itp.,

– awaryjne uruchamianie samochodów,

– drobne naprawy na miejscu zdarzenia drogowego.

Posiadamy holowniki rozmieszczone na terenie całego województwa łódzkiego. W związku z tym nasi klienci z Koluszek i całego województwa nie muszą czekać za długo na nasze wsparcie 24/7 dostępne przez cały rok.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w przypadku chęci skorzystania z naszej pomocy. Podczas rozmowy telefonicznej z naszym pracownikiem, należy udzielić informacji na temat rodzaju problemu i jego lokalizacji. Zawsze ograniczamy czas oczekiwania na nasz przyjazd do minimum.

tlo
5/5 - (1 vote)