holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Kole i okolicach Holuje.pl

Nasza oferta obejmuje holowanie pojazdów ciężarowych i TIR. Oferujemy też naprawy na trasie i inne usługi z zakresu pomocy drogowej.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Koło

tlo

Fachowa całodobowa pomoc drogowa w Kole

Nasza firma specjalizuje się w udzielaniu wsparcia z zakresu holowania i kompleksowej pomocy drogowej na obszarze Koła i całego województwa wielkopolskiego. Kluczowym atutem naszej firmy jest szeroka oferta obejmująca poniższe formy działalności:

– holowanie różnych typów aut,
– mniejsze oraz bardziej skomplikowane naprawy na trasie,
– transport paliwa,
– naprawa i wymiana ogumienia jak również kół,
– przewóz samochodów, maszyn i innych ładunków na krótkich i dalszych trasach,
– awaryjne uruchamianie samochodów.

Jak widać nasze wsparcie jest rozbudowane. Prowadzimy działalność całodobową, więc nasi klienci mają zagwarantowane udzielenie pomocy niezależnie od dnia i jego pory.

Nowoczesne wsparcie w zróżnicowanych sytuacjach drogowych

Klienci naszej firmy mogą liczyć na pomoc, gdy dojdzie do jakiejś niewielkiej albo bardziej skomplikowanej awarii unieruchamiającej samochód ciężarowy. Dodatkowo udzielamy pomocy, gdy dojdzie do stłuczki lub wypadku na drodze. Można nas również wezwać, jeśli z jakichś powodów zabraknie paliwa albo gdy pojawi się inny problem. W takich przypadkach likwidujemy awarie od ręki lub transportujemy pojazd do serwisu albo w inne miejsce wskazane przez klienta.

Fachowa pomoc drogowa TIR – Koło

Naszą zaletą są wykwalifikowani pracownicy, którzy gwarantują najwyższą skuteczność oraz jakość usług z zakresu wsparcia drogowego i mobilnego serwisu TIR. Doświadczeni fachowcy korzystają z nowoczesnych pojazdów holowniczych oraz sprzętu i narzędzi do diagnostyki oraz naprawy pojazdów na trasie. Bez wątpienia naszym atutem jest też szeroka oferta usługowa oraz pomoc w wielu niechcianych i nieprzyjemnych sytuacjach drogowych.

Profesjonalna obsługa zróżnicowanych pojazdów

Pracujemy w wielu miejscach w Polsce, w tym na terenie województwa wielkopolskiego. Oznacza to, że na naszą pomoc mogą na przykład liczyć właściciele zestawów TIR, samochodów ciężarowych, jak również pojazdów osobowych i dostawczych z Koła oraz regionu. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, gdy pojawi się konieczność skorzystania z naszej pomocy.

tlo
5/5 - (1 vote)