holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Kobyłce i okolicach Holuje.pl

Profesjonalne holowanie samochodów ciężarowych i zestawów TIR oraz skuteczna pomoc drogowa 24/7.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Kobyłka

tlo

Profesjonalna pomoc drogowa dla zestawów TIR w Kobyłce

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Specjalizujemy się w profesjonalnej pomocy drogowej uwzględniającej najczęściej samochody ciężarowe oraz zestawy ciągników z naczepami (TIR). Przez cały czas naszej pracy, udało się nam zagwarantować sobie ugruntowaną pozycję w branży wsparcia drogowego.

Czemu należy wybrać naszą firmę?

Korzystanie z usług naszego przedsiębiorstwa wiąże się z różnymi zaletami dla usługobiorców. Przede wszystkim jesteśmy w stanie rozwiązywać przeróżne problemy drogowe. Radzimy sobie idealnie zarówno w tradycyjnych, jak i o wiele bardziej skomplikowanych sytuacjach. Dobrze jest zapoznać się szerzej z naszymi mocnymi stronami.

Wyspecjalizowany personel to istotna zaleta!

W naszej firmie zatrudniamy pracowników, którzy mają doskonałe kwalifikacje oraz szerokie doświadczenie zawodowe. Zalety te są regularnie zwiększane w ramach wielu specjalistycznych szkoleń. Dzięki temu nasi pracownicy wiedzą jak bezproblemowo zwalczać zróżnicowane awarie w terenie oraz doskonale znają i wykorzystują zasady skutecznego, a także bezpiecznego holowania aut ciężarowych, zestawów ciągników z naczepami, samochodów dostawczych, osobowych, itp.

Nowoczesne wyposażenie pomocy drogowej

Kładziemy również nacisk na nowoczesny sprzęt. Posiadamy holowniki będące w stanie transportować nawet niezwykle ciężkie auta i zestawy o wadze nawet na poziomie 40 ton! Poza tym dysponujemy sprzętem i urządzeniami umożliwiającymi skuteczną diagnostykę oraz naprawę różnorodnych standardowych i bardziej kompleksowych awarii na trasie.

Kompleksowe usługi transportowe oraz pomoc drogowa TIR 24/7 – Kobyłka

Trzeba zapamiętać, że wszystkie usługi realizujemy 24/7 w trybie całorocznym. Oznacza to, że oferujemy wsparcie w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz w dni wolne od pracy. Za każdym razem wyjeżdżamy sprawnie do zgłoszeń. Wystarczy tylko kontakt pod naszym numerem alarmowym.
Nasza oferta obejmuje poniższy zakres prac:

– przewóz TIR i pojazdów ciężarowych,
– holowanie oraz transport pozostałych pojazdów, sprzętów oraz ładunków,
– przywożenie paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
– drobne naprawy na miejscu awarii,
– awaryjne otwieranie pojazdów,
– awaryjne odpalanie aut pojazdów.

Jak widać nasza oferta jest szeroka. Potrafimy udzielić pomocy w wielu nagłych sytuacjach na drodze. Zapraszamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem telefonu!

tlo
5/5 - (1 vote)