holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Kępnie i okolicach Holuje.pl

Kompleksowe usługi z zakresu pomocy drogowej i holowania. Skupiamy się na pojazdach ciężarowych i zestawach TIR.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Kępno

tlo

Specjalistyczna pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych w Kępnie

Serdecznie zapraszamy do zwrócenia uwagi na ofertę naszej firmy. Specjalizujemy się w fachowej pomocy drogowej uwzględniającej przede wszystkim auta ciężarowe oraz zestawy ciągników z naczepami (TIR). Przez cały okres naszej pracy, udało się nam wypracować pewną pozycję na rynku holowania TIR.

Czemu należy zainteresować się naszymi usługami?

Skorzystanie z usług naszego przedsiębiorstwa wiąże się z różnymi zaletami dla zgłaszających. W głównej mierze umiemy rozwiązywać zróżnicowane problemy na drodze. Radzimy sobie doskonale zarówno w standardowych, jak i znacznie bardziej złożonych sytuacjach. Dobrze jest zapoznać się bardziej z naszymi atutami.

Wyspecjalizowany zespół pracowników to istotna kwestia!

W naszej pomocy drogowej zatrudniamy specjalistów, którzy mają świetne kwalifikacje oraz obszerne doświadczenie zawodowe. Atuty te są kompleksowo poszerzane w ramach różnych profesjonalnych kursów. Dzięki temu nasi fachowcy wiedzą jak skutecznie likwidować różnorodne awarie w terenie oraz doskonale znają i wykorzystują zasady fachowego, a także bezpiecznego holowania samochodów ciężarowych, zestawów ciągników z naczepami, samochodów dostawczych, osobowych, itp.

Innowacyjne wyposażenie

Zwracamy też uwagę na nowoczesny sprzęt. Posiadamy holowniki potrafiące przewozić nawet niezwykle ciężkie pojazdy i zestawy posiadające masę nawet na poziomie 40 ton! Ponadto dysponujemy sprzętem i urządzeniami umożliwiającymi efektywną diagnostykę oraz naprawianie różnorodnych tradycyjnych i bardziej skomplikowanych awarii w terenie.

Szeroko pojęte holowanie i pomoc drogowa TIR 24/7 – Kępno

Warto zapamiętać, że wszystkie usługi realizujemy całodobowo przez cały rok. Innymi słowy oferujemy wsparcie w późnych godzinach nocnych, w weekendy oraz w dni wolne od pracy. W każdym przypadku wyjeżdżamy sprawnie do klientów. Niezbędny jest tylko kontakt telefoniczny.

Szeroka oferta uwzględnia poniższy zakres działań:

– holowanie zestawów TIR oraz pojazdów ciężarowych,
– holowanie oraz przewóz pozostałych aut, sprzętów oraz ładunków,
– przywożenie paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
– drobne naprawy w terenie,
– awaryjne otwieranie samochodów,
– awaryjne uruchamianie pojazdów.

Jak można zauważyć oferta naszej firmy jest szeroka. Jesteśmy w stanie udzielić pomocy w różnych nagłych sytuacjach na drodze. Zachęcamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem alarmowym!

tlo
5/5 - (1 vote)