holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Karczewie i okolicach Holuje.pl

Nowoczesne usługi z zakresu holowania i pomocy drogowej TIR. Zawsze kładziemy nacisk na maksymalne zadowolenie klienta.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Karczew

tlo

Nieprzyjemna awaria w terenie lub stłuczka? Używasz pojazdu ciężarowego lub zestawu ciągnika siodłowego z naczepą i poszukujesz fachowej pomocy? Nasza firma jest świetnym usługodawcą, który zapewni transport oraz kompleksowe działania z zakresu pomocy na drodze. Obsługujemy auta ciężarowe, zestawy ciągnik plus naczepa oraz inne typy samochodów (dostawcze, osobowe, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Świetna obsługa każdego zleceniodawcy

Jesteśmy zespołem profesjonalnych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy zajmują się szeroko pojętą pomocą drogową. Obsługujemy klientów indywidualnych, podmioty przewozowe oraz inne przedsiębiorstwa i podmioty używające pojazdów osobowych, dostawczych, ale przede wszystkim obsługujemy użytkowników zestawów TIR i samochodów ciężarowych. Oznacza to, że każdy może liczyć na naszą profesjonalną obsługę w trybie 24/7.

Czemu dobrze jest wybrać naszą pomoc drogową?

Jesteśmy firmą godną polecenia. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy są pozytywne rekomendacje wielu zadowolonych zleceniodawców. Nasza oferta charakteryzuje się następującymi mocnymi stronami:

– wsparcie całodobowe w Karczewie oraz całej Polsce i za granicą,
– atrakcyjna oferta świadczonych usług,
– profesjonalne wyposażenie do holowania,
– specjalistyczny sprzęt do wykrywania awarii i naprawy w terenie,
– doskonałe umiejętności fachowców,
– wysoka jakość realizowanych usług,
– sprawny dojazd na miejsce awarii bez zbędnej zwłoki.

Jak wygląda nasza usługa?

W ramach standardowej usługi odbieramy zgłoszenie drogą telefoniczną. W ramach takiego kontaktu prosimy o wskazanie nie tylko lokalizacji zdarzenia, ale poza tym rodzaju problemu. Na podstawie uzyskanych informacji ustalimy czy możliwa jest naprawa samochodu w tereniena trasie czy może jedyną opcją jest przewóz do serwisu stacjonarnego lub w inne miejsce wskazane przez zleceniodawcę. Po otrzymaniu istotnych danych, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do zgłoszenia. Czas czekania jest za każdym razem ograniczony do minimum.

tlo
5/5 - (1 vote)