holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Kałuszynie i okolicach Holuje.pl

Skuteczne holowanie samochodów ciężarowych i zestawów TIR (ciągnik siodłowy wraz z naczepą) oraz kompleksowa pomoc drogowa 24/7 przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Kałuszyn

tlo

Specjalistyczna pomoc drogowa dla zestawów TIR w Kałuszynie

Serdecznie zapraszamy do zwrócenia uwagi na wsparcie naszego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w szeroko pojętej pomocy drogowej obejmującej w głównej mierze auta ciężarowe i zestawy ciągników z naczepami (TIR). Przez wiele lat naszej pracy, udało się nam zdobyć doskonałą pozycję w sektorze holowania TIR.

Czemu warto wybrać naszą firmę?

Wybór oferty naszej firmy wiąże się z wieloma korzyściami dla zgłaszających. Przede wszystkim jesteśmy w stanie rozwiązywać zróżnicowane problemy drogowe. Radzimy sobie doskonale zarówno w standardowych, jak i znacznie bardziej kompleksowych przypadkach. Warto zapoznać się bliżej z naszymi atutami.

Wykwalifikowany zespół pracowników to istotna kwestia!

W naszej firmie zatrudniamy specjalistów, którzy posiadają świetne kwalifikacje oraz obszerne doświadczenie zawodowe. Zalety te są stale zwiększane w ramach wielu specjalistycznych szkoleń. Dzięki temu nasi specjaliści wiedzą jak efektywnie zwalczać zróżnicowane awarie w terenie oraz świetnie znają i stosują zasady profesjonalnego, a także bezpiecznego holowania aut ciężarowych, zestawów TIR, samochodów dostawczych, osobowych, itp.

Innowacyjne wyposażenie

Zwracamy też uwagę na nowoczesny sprzęt. Posiadamy lawety potrafiące przewozić nawet bardzo ciężkie pojazdy i zestawy o masie nawet w zakresie 40 ton! Poza tym dysponujemy wyposażeniem i narzędziami umożliwiającymi efektywną diagnostykę oraz naprawę różnorodnych tradycyjnych i bardziej złożonych awarii na trasie.

Kompleksowe usługi transportowe i pomoc drogowa TIR 24/7 – Kałuszyn

Warto zapamiętać, że wszystkie zadania realizujemy całodobowo w trybie całorocznym. Oznacza to, że gwarantujemy pomoc w późnych godzinach nocnych, w weekendy oraz w dni wolne od pracy. W każdym przypadku wyjeżdżamy bezzwłocznie do klientów. Wystarczy tylko kontakt telefoniczny.

Profesjonalna oferta uwzględnia poniższy zakres prac:

– przewóz ciągników siodłowych z naczepami oraz samochodów ciężarowych,
– holowanie oraz transport pozostałych aut, maszyn oraz ładunków,
– przywożenie paliwa,
– awaryjne odpalanie pojazdów,
– naprawa i wymiana kół oraz opon,
– różne naprawy na miejscu awarii,
– awaryjne otwieranie samochodów.

Jak widać nasza oferta jest szeroka. Jesteśmy w stanie udzielić wsparcia w wielu nagłych sytuacjach na drodze. Zachęcamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem telefonu!

tlo
5/5 - (1 vote)