holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Kaliszu i okolicach Holuje.pl

Holowanie oraz pomoc drogowa TIR. Obsługujemy też auta ciężarowe. Działamy całodobowo przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Kalisz

tlo

Poszukujesz profesjonalnej firmy zajmującej się holowaniem TIR? Nasza firma udziela fachowego wsparcia pod tym względem. Obsługujemy osoby prywatne, przedsiębiorstwa transportowe oraz innych przedsiębiorców i podmioty korzystające z aut ciężarowych w okolicach Kalisza.

Najwyższa jakość usług dla wszystkich!

Jesteśmy w stanie udzielać nowoczesnego wsparcia pod względem przewozu aut ciężarowych, drobnych napraw na trasie, dowozu paliwa, awaryjnego odpalania aut, itp. Dzięki optymalnym zdolnościom naszych specjalistów oraz nowoczesnemu sprzętowi, wszystkie zlecenia wykonujemy fachowo oraz zgodnie z obowiązującymi wymaganiami dotyczącymi jakości.

Jak wygląda nasza pomoc?

Przede wszystkim trzeba skontaktować się z naszą firmą pod numerem alarmowym. Podczas rozmowy poprosimy o krótkie przedstawienie problemu oraz podanie jego miejsca. W zależności od sytuacji, organizujemy stosowny sprzęt i komponenty, a następnie bez zwłoki docieramy we wskazane miejsce w celu przewiezienia pojazdu do warsztatu lub do zleceniodawcy albo jego naprawienia bezpośrednio na trasie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Przez lata naszej działalności, udało nam się wypracować pewną pozycję na rynku. Potwierdzeniem najwyższego profesjonalizmu oraz fachowości naszych usług są pozytywne oceny zadowolonych klientów. Zapraszamy do dołączenia do tej grupy. Udzielamy pomocy w Kaliszu, jak również na terenie całego województwa wielkopolskiego, a w razie konieczności w całej Polsce oraz za granicą.

tlo
5/5 - (1 vote)