holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Józefowie i okolicach Holuje.pl

Bezproblemowe holowanie standardowych oraz najcięższych pojazdów ciężarowych i zestawów TIR (ciągnik + naczepa) oraz kompleksowa pomoc drogowa 24/7 przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Józefów

tlo

Nowoczesna całodobowa pomoc drogowa w Józefowie

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w udzielaniu wsparcia z zakresu transportu i nowoczesnej pomocy drogowej na obszarze Józefowa i całego województwa mazowieckiego. Istotnym atutem naszej firmy jest szeroka oferta obejmująca następujące formy działalności:

– transport różnych rodzajów samochodów,
– mniejsze oraz bardziej złożone naprawy na trasie,
– transport paliwa,
– naprawa i wymiana opon jak również kół,
– przewóz samochodów, maszyn i innych ładunków na krótkich i dalekich trasach,
– awaryjne uruchamianie pojazdów.

Jak widać nasze usługi są rozbudowane. Prowadzimy działalność 24/7, więc klienci naszej firmy mogą liczyć na udzielenie pomocy niezależnie od dnia i jego pory.

Szerokie wsparcie w zróżnicowanych sytuacjach drogowych

Klienci naszej firmy mają zapewnioną pomoc, gdy dojdzie do jakiejś drobnej lub bardziej złożonej awarii unieruchamiającej pojazd ciężarowy. Dodatkowo pomagamy, gdy dojdzie do stłuczki lub wypadku drogowego. Można nas również wezwać, gdy z jakichś powodów zabraknie paliwa lub gdy wystąpi inny problem. W takich sytuacjach usuwamy awarie na miejscu albo przewozimy samochód do serwisu albo w inne miejsce wskazane przez zleceniodawcę.

Profesjonalna pomoc drogowa TIR – Józefów

Naszą mocną stroną są wyspecjalizowani fachowcy, którzy gwarantują wysoką efektywność oraz jakość usług z zakresu wsparcia drogowego i terenowego serwisu TIR. Doświadczeni fachowcy używają nowoczesnych pojazdów holowniczych oraz wyposażenia i narzędzi do diagnostyki oraz naprawy aut na trasie. Z pewnością naszym atutem jest też interesująca oferta usługowa oraz wsparcie w wielu niechcianych i nieprzyjemnych zdarzeniach drogowych.

Nowoczesna obsługa różnorodnych samochodów

Prowadzimy działalność w wielu miejscach w naszym kraju, w tym w województwie mazowieckim. Oznacza to, że na nasze wsparcie mogą na przykład liczyć właściciele zestawów TIR, pojazdów ciężarowych, jak również pojazdów osobowych i dostawczych z Józefowa oraz regionu. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, gdy pojawi się konieczność skorzystania z naszych usług.

tlo
5/5 - (1 vote)