holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Jedlni-Letnisku i okolicach Holuje.pl

Fachowe holowanie samochodów ciężarowych i zestawów TIR oraz kompleksowa pomoc drogowa 24/7 przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Jedlnia-Letnisko

tlo

Fachowa pomoc drogowa TIR w Jedlni-Letnisku

Serdecznie zapraszamy do zwrócenia uwagi na ofertę naszego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w profesjonalnej pomocy drogowej uwzględniającej przede wszystkim auta ciężarowe i zestawy TIR. Przez cały czas działalności, udało się nam zdobyć doskonałą pozycję w sektorze holowania TIR.

Dlaczego warto zwrócić uwagę na naszą firmę?

Skorzystanie z usług naszej firmy wiąże się z wieloma zaletami dla zleceniodawców. Przede wszystkim umiemy rozwiązywać zróżnicowane problemy na drodze. Radzimy sobie idealnie zarówno w standardowych, jak i o wiele bardziej kompleksowych przypadkach. Dobrze jest zapoznać się bliżej z naszymi atutami.

Wyspecjalizowany zespół pracowników to podstawa!

W naszej pomocy drogowej zatrudniamy pracowników, którzy posiadają świetne kwalifikacje oraz rozległe doświadczenie zawodowe. Te mocne strony są stale zwiększane w ramach różnych specjalistycznych szkoleń. W ten sposób nasi pracownicy wiedzą jak bezproblemowo zwalczać zróżnicowane awarie na trasie oraz świetnie znają i wykorzystują zasady skutecznego, a także bezpiecznego holowania samochodów ciężarowych, zestawów ciągników z naczepami, aut dostawczych, osobowych, itp.

Fachowe wyposażenie

Zwracamy również uwagę na innowacyjny sprzęt. Posiadamy lawety będące w stanie przewozić nawet niezwykle ciężkie auta i zestawy posiadające masę nawet na poziomie 40 ton! Ponadto dysponujemy sprzętem i narzędziami umożliwiającymi skuteczną diagnostykę oraz naprawę wielu tradycyjnych i bardziej złożonych awarii w terenie.

Kompleksowe usługi transportowe i pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych 24/7 – Jedlnia-Letnisko

Powinno się mieć na uwadze to, że wszystkie zlecenia wykonujemy 24/7 przez cały rok. Oznacza to, że zapewniamy wsparcie w późnych godzinach nocnych, w weekendy oraz w dni świąteczne. W każdym przypadku wyjeżdżamy bezzwłocznie do zgłaszających. Wystarczy tylko kontakt drogą telefoniczną.

Profesjonalna oferta obejmuje poniższy zakres działań:

– transport zestawów TIR i samochodów ciężarowych,
– holowanie oraz przewóz innych samochodów, sprzętów oraz ładunków,
– przywożenie paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz opon,
– różne naprawy na trasie,
– awaryjne otwieranie aut,
– awaryjne odpalanie aut.

Jak można zauważyć nasza oferta jest rozległa. Możemy udzielić pomocy w wielu nagłych sytuacjach na drodze. Zachęcamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem telefonu!

tlo
5/5 - (1 vote)