holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Jastrzębiu i okolicach Holuje.pl

Profesjonalne działania holownicze oraz związane z pomocą drogową. Specjalizujemy się przede wszystkim w pojazdach ciężarowych i zestawach TIR.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Jastrząb

tlo

Niespodziewana usterka na trasie lub stłuczka? Używasz samochodu ciężarowego lub zestawu TIR i szukasz fachowego wsparcia? Nasza firma jest doskonałym usługodawcą, który oferuje holowanie oraz kompleksowe czynności z zakresu pomocy na drodze. Obsługujemy samochody ciężarowe, zestawy ciągnik plus naczepa oraz pozostałe typy samochodów (dostawcze, osobowe, itp.). Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Perfekcyjna obsługa wszystkich zleceniodawców

Jesteśmy grupą profesjonalnych oraz wykwalifikowanych fachowców, którzy zajmują się kompleksową pomocą drogową. Obsługujemy klientów prywatnych, firmy transportowe oraz pozostałe przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z samochodów osobowych, dostawczych, ale przede wszystkim wspieramy użytkowników zestawów ciągników z naczepami i samochodów ciężarowych. W związku z tym każdy ma zagwarantowaną naszą profesjonalną pomoc w trybie 24/7.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Jesteśmy usługodawcą godnym polecenia. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy są pozytywne rekomendacje wielu zadowolonych zleceniodawców. Nasza oferta charakteryzuje się następującymi zaletami:

– wsparcie 24/7 w Jastrzębiu oraz całej Polsce i innych państwach,
– wysokie kwalifikacje pracowników,
– nowoczesne wyposażenie do holowania,
– specjalistyczny sprzęt do diagnostyki i naprawy w terenie,
– bogata oferta usługowa,
– wysoka jakość realizowanych usług,
– bezproblemowy dojazd na miejsce zdarzenia bez niepotrzebnej zwłoki.

Jak wygląda nasze wsparcie?

W ramach tradycyjnej usługi odbieramy zgłoszenie drogą telefoniczną. W ramach takiego kontaktu prosimy o wskazanie nie tylko lokalizacji zdarzenia, ale oprócz tego typu problemu. Na bazie otrzymanych informacji ustalimy czy istnieje możliwość naprawy samochodu na trasie czy może jedyną opcją jest transport do warsztatu stacjonarnego albo w inne miejsce wskazane przez zleceniodawcę. Po otrzymaniu istotnych informacji, przygotowaniu wyposażenia i części, wyjeżdżamy do zgłoszenia. Czas oczekiwania jest zawsze ograniczony do minimum.

tlo
5/5 - (1 vote)