holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Jastrowiu i okolicach Holuje.pl

Nowoczesne działania z zakresu pomocy drogowej. Zapewniamy nie tylko holowanie, ale również inne formy wsparcia. Specjalizujemy się w ciężarówkach i zestawach TIR.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Jastrowie

tlo

Oferta naszej firmy została opracowana przede wszystkim z myślą o osobach indywidualnych, przedsiębiorstwach oraz pozostałych podmiotach potrzebujących obsługi z zakresu pomocy drogowej. Naszą najważniejszą usługą jest obsługa ciągników siodłowych z naczepami (TIR) oraz pojazdów ciężarowych, ale w razie konieczności gwarantujemy również usługi dla pojazdów dostawczych i osobowych. Nasza oferta jest bogata i obejmuje profesjonalne transportowanie oraz pozostałe czynności z zakresu pomocy na wypadek stłuczki albo niespodziewanej awarii w okolicach Jastrowia.

Specjalistyczne działania z zakresu holowania

Podstawowa usługa naszej firmy to profesjonalne transportowanie różnych typów aut. Oprócz aut osobowych i dostawczych, potrafimy skutecznie holować pojazdy ciężarowe, a także ciągniki siodłowe i ich naczepy. Dysponujemy innowacyjnymi pojazdami holującymi i sprzętem umożliwiającym szybki, bezproblemowy oraz fachowy załadunek i przewóz nawet najcięższych samochodów ważących kilkadziesiąt ton. Usługi przewozowe świadczymy na terenie Jastrowia, całego województwa wielkopolskiego oraz całej Polski i pozostałych państw.

Nowoczesna pomoc drogowa 24/7 w Jastrowiu

Rzecz jasna zajmujemy się nie tylko holowaniem różnych rodzajów pojazdów, ale również innymi metodami wsparcia w trudnych zdarzeniach drogowych. Udzielamy więc wsparcia pod względem awaryjnego uruchamiania samochodów (np. z wyczerpanym akumulatorem), umiemy też dokonywać przeróżnych standardowych i kompleksowych napraw na trasie, przywozimy paliwo, wymieniamy koła oraz pomagamy na sporo innych sposobów. Dzięki temu całkiem często można zapobiec holowaniu i ruszyć w dalszą trasę po wykonaniu przez nas usługi.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty usługowej!

Jak widać, nasza oferta wsparcia drogowego w Jastrowiu jest szeroka i niezwykle fachowa. W każdej sytuacji kładziemy nacisk na szybki dojazd do zgłaszających i efektywne rozwiązanie problemu. Wykonujemy usługi całodobowo, a potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług są liczne pozytywne opinie zadowolonych zleceniodawców.

tlo
5/5 - (1 vote)