holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Jarocinie i okolicach Holuje.pl

Fachowe wsparcie na wypadek awarii lub stłuczki. Oferujemy kompleksową pomoc drogową i holowanie pojazdów ciężarowych.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Jarocin

tlo

Oferta naszej firmy została sporządzona przede wszystkim z myślą o klientach prywatnych, przedsiębiorstwach oraz pozostałych podmiotach wymagających usług z zakresu pomocy drogowej. Naszą najważniejszą specjalizacją jest obsługa ciągników siodłowych z naczepami (TIR) oraz samochodów ciężarowych, ale w razie potrzeby oferujemy również pomoc dla samochodów dostawczych i osobowych. Nasza oferta jest szeroka i obejmuje profesjonalne transportowanie oraz pozostałe czynności z zakresu wsparcia gdy dojdzie do stłuczki lub nagłej awarii w regionie Jarocina.

Specjalistyczne czynności z zakresu holowania

Najważniejsza oferta naszej firmy to profesjonalne holowanie różnych typów pojazdów. Oprócz aut osobowych i dostawczych, potrafimy skutecznie przewozić pojazdy ciężarowe, a także ciągniki siodłowe i ich naczepy. Dysponujemy innowacyjnymi pojazdami holującymi i sprzętem pozwalającym na szybki, bezproblemowy oraz profesjonalny załadunek i transport nawet najcięższych pojazdów o wadze kilkudziesięciu ton. Usługi holowania realizujemy na obszarze Jarocina, całego województwa wielkopolskiego oraz całej Polski i pozostałych krajów.

Profesjonalna pomoc drogowa całodobowa w Jarocinie

Rzecz jasna zajmujemy się nie tylko transportem różnych rodzajów samochodów, ale również pozostałymi formami pomocy w niechcianych zdarzeniach drogowych. Udzielamy więc wsparcia w zakresie awaryjnego uruchamiania samochodów (np. z rozładowanym akumulatorem), umiemy też dokonywać przeróżnych zwyczajnych i kompleksowych napraw na trasie, transportujemy paliwo, naprawiamy koła oraz pomagamy na sporo pozostałych sposobów. To sprawia, że całkiem często można zapobiec holowaniu i ruszyć w dalszą drogę po wykonaniu przez nas usługi.

Zapraszamy do wybrania naszej pomocy!

Jak widać, nasza oferta wsparcia drogowego w Jarocinie jest szeroka i niezwykle profesjonalna. W każdej sytuacji zwracamy uwagę na bezproblemowy dojazd do zgłaszających i efektywne rozwiązanie problemu. Działamy całodobowo, a potwierdzeniem doskonałej jakości naszych usług są liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów.

tlo
5/5 - (1 vote)