holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Jaraczewie i okolicach Holuje.pl

Nowoczesne wsparcie w zakresie pomocy drogowej i holowania TIR. Działamy całodobowo przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Jaraczewo

tlo

Oferta naszego przedsiębiorstwa została przygotowana głównie z myślą o osobach indywidualnych, przedsiębiorstwach oraz pozostałych podmiotach wymagających obsługi z zakresu pomocy drogowej. Naszą najważniejszą usługą jest pomoc drogowa TIR oraz obsługa pojazdów ciężarowych, ale w razie potrzeby zapewniamy również pomoc dla pojazdów dostawczych i osobowych. Nasza oferta jest spora i uwzględnia efektywne holowanie TIR oraz pozostałe czynności z zakresu pomocy na wypadek stłuczki lub niespodziewanej awarii w okolicach Jaraczewa.

Fachowe usługi obejmujące holowanie TIR

Najważniejsza specjalizacja naszej firmy to sprawne transportowanie różnych typów samochodów. Oprócz samochodów osobowych i dostawczych, potrafimy profesjonalnie transportować auta ciężarowe, a także ciągniki siodłowe i ich naczepy. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami holującymi i sprzętem pozwalającym na szybki, bezpieczny oraz profesjonalny załadunek i przewóz nawet najcięższych pojazdów ważących kilkadziesiąt ton. Usługi przewozowe świadczymy na obszarze Jaraczewa, całego województwa wielkopolskiego oraz całej Polski i pozostałych krajów.

Nowoczesna pomoc drogowa TIR całodobowa w Jaraczewie

Rzecz jasna trudnimy się nie tylko transportem różnych typów samochodów, ale również innymi metodami wsparcia w nagłych zdarzeniach drogowych. Udzielamy więc pomocy pod względem awaryjnego odpalania samochodów (np. z wyczerpanym akumulatorem), umiemy też dokonywać różnorodnych tradycyjnych i kompleksowych napraw w terenie, dowozimy paliwo, wymieniamy ogumienie oraz pomagamy na wiele innych sposobów. To sprawia, że dość często można zapobiec holowaniu i ruszyć w dalszą trasę po zrealizowaniu przez nas usługi.

Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Jak można zauważyć, nasza oferta wsparcia drogowego w Jaraczewie jest kompleksowa i niezwykle profesjonalna. W każdej sytuacji kładziemy nacisk na sprawny przyjazd do zgłaszających i efektywne rozwiązanie problemu. Działamy całodobowo, a potwierdzeniem doskonałej jakości naszych usług są liczne pozytywne oceny zadowolonych klientów.

tlo
5/5 - (1 vote)