holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Jadowie i okolicach Holuje.pl

Oferujemy pomoc drogową i holowanie zestawów TIR oraz pojazdów ciężarowych. Radzimy sobie z nawet bardzo ciężkimi pojazdami o nietypowych gabarytach.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Jadów

tlo

Poszukujesz profesjonalnej firmy trudniącej się holowaniem TIR? Nasza firma udziela profesjonalnego wsparcia pod tym względem. Obsługujemy osoby prywatne, przedsiębiorstwa transportowe oraz pozostałych przedsiębiorców i podmioty korzystające z samochodów ciężarowych w okolicach Jadowa.

Doskonała jakość usług dla wszystkich!

Jesteśmy w stanie udzielać nowoczesnego wsparcia w zakresie transportu aut ciężarowych, drobnych napraw na trasie, dowozu paliwa, awaryjnego odpalania pojazdów, itp. Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych fachowców oraz nowoczesnemu sprzętowi, wszystkie zlecenia realizujemy fachowo oraz zgodnie z obowiązującymi wymogami dotyczącymi jakości.

Jak prezentuje się nasza pomoc?

Oczywiście trzeba skontaktować się z naszymi pracownikami pod numerem kontaktowym. Podczas rozmowy poprosimy o krótkie opisanie problemu oraz podanie jego miejsca. W zależności od sytuacji, organizujemy stosowny sprzęt i zamienniki, a następnie bez zwłoki docieramy we wskazane miejsce w celu transportowania samochodu do serwisu lub do zgłaszającego albo jego naprawy bezpośrednio na miejscu zdarzenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Przez lata naszej działalności, udało nam się pozyskać ugruntowaną pozycję na rynku. Potwierdzeniem wysokiego profesjonalizmu oraz fachowości naszych działań są pozytywne opinie zadowolonych zleceniodawców. Zapraszamy do dołączenia do tego grona. Udzielamy wsparcia w Jadowie, jak również całym województwie mazowieckim, a w razie potrzeby w całym kraju oraz za granicą.

tlo
5/5 - (1 vote)