holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Iłży i okolicach Holuje.pl

Kompleksowa pomoc drogowa i sprawne holowanie. Specjalizujemy się w zestawach TIR i pojazdach ciężarowych. Obsługujemy nawet najcięższe maszyny.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Iłża

tlo

Fachowa pomoc drogowa TIR 24/7 w MIASTO

Nasza firma specjalizuje się w udzielaniu pomocy z zakresu przewozu i nowoczesnej pomocy drogowej na terenie Iłży i całego województwa mazowieckiego. Kluczowym atutem naszej firmy jest rozległa oferta obejmująca następujące formy działalności:

– przewóz różnych typów pojazdów,
– mniejsze oraz bardziej skomplikowane naprawy w terenie,
– transport paliwa,
– naprawa i wymiana ogumienia oraz kół,
– przewóz samochodów, maszyn i pozostałych ładunków na krótszych i dalekich dystansach,
– awaryjne uruchamianie samochodów.

Jak widać nasze wsparcie jest rozbudowane. Prowadzimy działalność całodobową, więc nasi klienci mogą liczyć na udzielenie pomocy niezależnie od dnia i jego godziny.

Szerokie wsparcie w zróżnicowanych zdarzeniach na drodze

Klienci naszej firmy mają zapewnioną pomoc, gdy dojdzie do jakiejś drobnej lub bardziej złożonej awarii unieruchamiającej samochód ciężarowy. Ponadto pomagamy, gdy dojdzie do kolizji lub wypadku na drodze. Można nas również wezwać, jeśli z jakichś powodów zabraknie paliwa lub gdy pojawi się inny problem. W takich sytuacjach likwidujemy awarie na trasie albo przewozimy samochód do warsztatu albo w inne miejsce wskazane przez klienta.

Fachowa pomoc drogowa TIR – Iłża

Naszą mocną stroną są wyspecjalizowani fachowcy, którzy gwarantują wysoką efektywność oraz jakość usług z zakresu wsparcia drogowego i terenowego serwisu TIR. Doświadczeni pracownicy korzystają z nowoczesnych pojazdów holowniczych oraz sprzętu i narzędzi do diagnostyki oraz naprawy aut na trasie. Bez wątpienia naszą mocną stroną jest też rozległa oferta usługowa oraz pomoc w wielu niechcianych i nieprzyjemnych zdarzeniach na drodze.

Profesjonalna obsługa różnych pojazdów

Pracujemy w wielu miejscach w naszym kraju, w tym na terenie województwa mazowieckiego. Innymi słowy na nasze wsparcie mogą między innymi liczyć właściciele zestawów TIR, pojazdów ciężarowych, a także aut osobowych i dostawczych z Iłży oraz okolic. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, gdy pojawi się potrzeba skorzystania z naszego wsparcia.

tlo
5/5 - (1 vote)