holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Grójcu i okolicach Holuje.pl

Fachowe holowanie samochodów ciężarowych i zestawów TIR oraz kompleksowa pomoc drogowa 24/7 przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Grójec

tlo

Niespodziewana usterka na trasie albo stłuczka? Używasz pojazdu ciężarowego lub zestawu ciągnika siodłowego z naczepą i poszukujesz fachowej pomocy? Nasza firma jest idealnym usługodawcą, który zapewni transport oraz kompleksowe działania z zakresu pomocy drogowej. Obsługujemy pojazdy ciężarowe, zestawy TIR oraz inne rodzaje samochodów (towarowe, osobowe, itp.). Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia!

Fachowa obsługa wszystkich klientów

Jesteśmy grupą profesjonalnych i wykwalifikowanych fachowców, którzy trudnią się kompleksową pomocą drogową. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy transportowe oraz inne przedsiębiorstwa i podmioty używające pojazdów osobowych, dostawczych, ale przede wszystkim obsługujemy użytkowników zestawów TIR i pojazdów ciężarowych. Oznacza to, że każdy może liczyć na naszą profesjonalną obsługę w trybie 24/7.

Czemu warto wybrać naszą firmę?

Jesteśmy firmą godną polecenia. Potwierdzeniem tego faktu są pozytywne rekomendacje wielu zadowolonych zleceniodawców. Nasza oferta charakteryzuje się poniższymi mocnymi stronami:

– wsparcie 24/7 w Grójcu oraz całej Polsce i za granicą,
– wysokie kwalifikacje pracowników,
– profesjonalne wyposażenie do holowania,
– specjalistyczny sprzęt do diagnostyki i naprawy w terenie,
– atrakcyjna oferta usługowa,
– doskonała jakość realizowanych usług,
– szybki dojazd na miejsce awarii bez zbędnej zwłoki.

Na czym polega nasze wsparcie?

W ramach zwyczajnej usługi przyjmujemy zgłoszenie przy kontakcie telefonicznym. W ramach takiego kontaktu prosimy o wskazanie nie tylko lokalizacji zdarzenia, ale również rodzaju problemu. Na podstawie uzyskanych informacji sprawdzamy czy możliwa jest naprawa samochodu w na trasie czy może jedyną opcją jest przewóz do serwisu stacjonarnego albo w inne miejsce wskazane przez klienta. Po otrzymaniu istotnych informacji, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do zgłoszenia. Czas oczekiwania jest za każdym razem jak najbardziej ograniczony.

tlo
5/5 - (1 vote)