holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Grodzisku Wielkopolskim i okolicach Holuje.pl

Nasza specjalizacja to pomoc drogowa oraz holowanie TIR. Działamy całodobowo przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Grodzisk Wielkopolski

tlo

Oferta naszej firmy została sporządzona przede wszystkim z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorstwach i innych podmiotach wymagających wsparcia w zakresie pomocy drogowej. Naszą podstawową formą działalności jest obsługa ciągników siodłowych i ich naczep (TIR) oraz aut ciężarowych, ale w razie konieczności gwarantujemy również wsparcie dla samochodów dostawczych i pasażerskich. Nasza oferta jest szeroka i obejmuje efektywne transportowanie oraz pozostałe działania z zakresu wsparcia na wypadek stłuczki albo nagłej awarii w regionie Grodziska Wielkopolskiego.

Wysokiej jakości czynności z zakresu holowania

Główna oferta naszej firmy to fachowe transportowanie różnych rodzajów aut. Oprócz aut osobowych i dostawczych, jesteśmy w stanie profesjonalnie transportować pojazdy ciężarowe, a także ciągniki siodłowe i ich naczepy. Dysponujemy innowacyjnymi holownikami i wyposażeniem pozwalającym na sprawny, bezproblemowy oraz fachowy załadunek i transport nawet najcięższych pojazdów ważących kilkadziesiąt ton. Usługi przewozowe świadczymy na obszarze Grodziska Wielkopolskiego, całego województwa wielkopolskiego oraz całej Polski i pozostałych państw.

Specjalistyczna pomoc drogowa całodobowa w Grodzisku Wielkopolskim

Rzecz jasna trudnimy się nie tylko transportem różnych typów aut, ale również innymi metodami wsparcia w nagłych zdarzeniach drogowych. Udzielamy więc wsparcia pod względem awaryjnego odpalania pojazdów (np. z wyczerpanym akumulatorem), umiemy również dokonywać różnorodnych standardowych i złożonych napraw w terenie, transportujemy paliwo, wymieniamy opony oraz pomagamy na sporo pozostałych sposobów. Dzięki temu dość często można uniknąć holowania i ruszyć w dalszą trasę po zrealizowaniu przez nas zlecenia.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Jak można zauważyć, nasza oferta wsparcia drogowego w Grodzisku Wielkopolskim jest szeroka i bardzo fachowa. W każdej sytuacji kładziemy nacisk na bezproblemowy przyjazd do klientów i skuteczne rozwiązanie problemu. Wykonujemy usługi całodobowo, a potwierdzeniem optymalnej jakości naszych usług są liczne pozytywne rekomendacje zadowolonych klientów.

tlo
5/5 - (1 vote)