holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Grodzisku Mazowieckim i okolicach Holuje.pl

Profesjonalne holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR (ciągnik siodłowy z naczepą) oraz kompleksowa pomoc drogowa 24/7 przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Grodzisk Mazowiecki

tlo

Nowoczesna pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych w Grodzisku Mazowieckim

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w nowoczesnej pomocy drogowej uwzględniającej najczęściej auta ciężarowe i zestawy TIR. Przez wiele lat naszej pracy, udało się nam wypracować ugruntowaną pozycję na rynku wsparcia drogowego.

Czemu warto nas wybrać?

Skorzystanie z oferty naszej firmy wiąże się z różnymi zaletami dla usługobiorców. W głównej mierze umiemy rozwiązywać przeróżne problemy drogowe. Radzimy sobie idealnie zarówno w standardowych, jak również znacznie bardziej złożonych sytuacjach. Warto zapoznać się bardziej z naszymi atutami.

Wykwalifikowany zespół pracowników to istotna kwestia!

W naszej firmie zatrudniamy fachowców, którzy mają świetne kwalifikacje oraz duże doświadczenie branżowe. Zalety te są stale zwiększane w ramach wielu fachowych kursów. Dzięki temu nasi pracownicy wiedzą jak bezproblemowo likwidować różnorodne awarie na miejscu oraz świetnie znają i wykorzystują zasady skutecznego, a także bezpiecznego transportu pojazdów ciężarowych, zestawów TIR, aut dostawczych, osobowych, itp.

Nowoczesne zaplecze techniczne

Kładziemy również nacisk na innowacyjny sprzęt. Posiadamy lawety będące w stanie przewozić nawet niezwykle ciężkie samochody i zestawy o masie nawet w zakresie 40 ton! Poza tym dysponujemy sprzętem i narzędziami pozwalającymi na skuteczną diagnostykę oraz naprawę różnorodnych standardowych i bardziej kompleksowych awarii na trasie.

Bezpieczne usługi transportowe i pomoc drogowa TIR 24/7 – Grodzisk Mazowiecki

Warto zapamiętać, że wszystkie zadania wykonujemy 24/7 w trybie całorocznym. Oznacza to, że gwarantujemy usługi w późnych godzinach nocnych, w weekendy oraz w dni świąteczne. W każdym przypadku wyjeżdżamy bezzwłocznie do zgłoszeń. Wystarczy tylko kontakt drogą telefoniczną.

Fachowa oferta uwzględnia poniższy zakres usług:

– przewóz zestawów TIR oraz samochodów ciężarowych,
– drobne naprawy na miejscu zdarzenia,
– holowanie oraz transport pozostałych pojazdów, sprzętów oraz ładunków,
– dostarczanie paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz opon,
– otwieranie aut w trybie awaryjnym,
– awaryjne uruchamianie aut pojazdów.

Jak widać oferta naszej firmy jest obszerna. Potrafimy udzielić wsparcia w wielu skomplikowanych sytuacjach na drodze. Zapraszamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem alarmowym!

tlo
5/5 - (1 vote)