holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Gostyninie i okolicach Holuje.pl

Fachowe holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów ciągników z naczepami TIR oraz kompleksowa pomoc drogowa 24/7 przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Gostynin

tlo

Profesjonalna pomoc drogowa TIR w Gostyninie

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Specjalizujemy się w profesjonalnej pomocy drogowej uwzględniającej przede wszystkim auta ciężarowe oraz zestawy TIR. Przez wiele lat działalności, udało się nam wypracować pewną pozycję w sektorze wsparcia drogowego.

Dlaczego należy wybrać naszą firmę?

Skorzystanie z usług naszego przedsiębiorstwa wiąże się z różnymi atutami dla zgłaszających. W głównej mierze umiemy rozwiązywać różne problemy drogowe. Radzimy sobie doskonale zarówno w tradycyjnych, jak i o wiele bardziej kompleksowych problemach. Warto zapoznać się bardziej z naszymi zaletami.

Wykwalifikowany zespół pracowników to istotna zaleta!

W naszej pomocy drogowej zatrudniamy fachowców, którzy mają doskonałe kwalifikacje oraz obszerne doświadczenie zawodowe. Te mocne strony są regularnie poszerzane w ramach wielu specjalistycznych kursów. Dzięki temu nasi fachowcy wiedzą jak bezproblemowo zwalczać przeróżne awarie na miejscu oraz świetnie znają i stosują zasady fachowego, a także bezpiecznego transportu pojazdów ciężarowych, zestawów TIR, aut dostawczych, osobowych, itp.

Profesjonalne wyposażenie pomocy drogowej

Zwracamy też uwagę na nowoczesny sprzęt. Posiadamy holowniki potrafiące transportować nawet bardzo ciężkie samochody i zestawy o masie nawet w zakresie 40 ton! Poza tym dysponujemy wyposażeniem i urządzeniami usprawniającymi fachową diagnostykę oraz naprawianie różnych tradycyjnych i bardziej kompleksowych awarii na trasie.

Bezpieczne usługi transportowe oraz pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych 24/7 – Gostynin

Powinno się pamiętać, że wszystkie zlecenia wykonujemy 24/7 przez cały rok. Oznacza to, że gwarantujemy pomoc w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz w dni wolne od pracy. Zawsze wyjeżdżamy bezzwłocznie do klientów. Piotrzebny jest tylko kontakt telefoniczny.

Fachowa oferta obejmuje następujący zakres działań:

– przewóz ciągników siodłowych z naczepami i samochodów ciężarowych,
– holowanie oraz transport innych samochodów, maszyn oraz ładunków,
– dostarczanie paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
– różne naprawy w terenie,
– awaryjne otwieranie samochodów,
– awaryjne odpalanie samochodów.

Jak widać nasza oferta jest szeroka. Potrafimy udzielić wsparcia w różnych nagłych sytuacjach na drodze. Zapraszamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem alarmowym!

tlo
5/5 - (1 vote)