holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Gostyniu i okolicach Holuje.pl

Oferujemy pomoc drogową TIR 24/7 przez cały rok. Specjalizujemy się w różnych typach pojazdów ciężarowych, niezależnie od ich gabarytów.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Gostyń

tlo

Oferta naszej firmy została sporządzona przede wszystkim z myślą o klientach prywatnych, przedsiębiorstwach oraz innych podmiotach wymagających usług z zakresu pomocy drogowej. Naszą podstawową specjalizacją jest obsługa ciągników siodłowych i ich naczep (TIR) oraz aut ciężarowych, ale w razie potrzeby oferujemy również wsparcie dla samochodów dostawczych i osobowych. Nasza oferta jest bogata i obejmuje efektywne transportowanie oraz pozostałe czynności z zakresu wsparcia na wypadek stłuczki lub niespodziewanej usterki w regionie Gostynia.

Fachowe czynności z zakresu holowania

Główna usługa naszej firmy to sprawne holowanie różnych rodzajów samochodów. Oprócz aut osobowych i dostawczych, potrafimy bezproblemowo transportować pojazdy ciężarowe, a także ciągniki siodłowe wraz z ich naczepami. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami holującymi i wyposażeniem umożliwiającym szybki, bezproblemowy oraz fachowy załadunek i holowanie nawet najcięższych pojazdów o masie kilkudziesięciu ton. Usługi holowania realizujemy na terenie Gostynia, całego województwa wielkopolskiego oraz całej Polski i innych państw.

Szeroko pojęta pomoc drogowa 24/7 w Gostyniu

Rzecz jasna trudnimy się nie tylko transportem różnych rodzajów aut, ale również innymi metodami pomocy w niechcianych zdarzeniach drogowych. Udzielamy więc pomocy w zakresie awaryjnego uruchamiania samochodów (np. z wyczerpanym akumulatorem), umiemy również dokonywać różnorodnych zwyczajnych i trudniejszych napraw na trasie, przywozimy paliwo, naprawiamy opony oraz pomagamy na sporo innych sposobów. To sprawia, że całkiem często można zapobiec holowaniu i ruszyć w dalszą drogę po zrealizowaniu przez nas usługi.

Zachęcamy do wybrania naszej oferty usługowej!

Jak można zauważyć, nasza oferta wsparcia drogowego w Gostyniu jest rozległa i niezwykle profesjonalna. W każdej sytuacji zwracamy uwagę na sprawny dojazd do klientów i skuteczne rozwiązanie problemu. Pracujemy całodobowo, a potwierdzeniem doskonałej jakości naszych usług są liczne pozytywne opinie zadowolonych zleceniodawców.

tlo
5/5 - (1 vote)