holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Górze Kalwarii i okolicach Holuje.pl

Holowanie i transport pojazdów ciężarówek, zestawów TIR i innych maszyn oraz aut. Oferujemy też naprawę w terenie i inne działania z zakresu kompleksowej pomocy drogowej.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Góra Kalwaria

tlo

Specjalistyczna całodobowa pomoc drogowa w Górze Kalwarii

Nasza firma jest wyspecjalizowane w udzielaniu wsparcia z zakresu przewozu i profesjonalnej pomocy drogowej na obszarze Góry Kalwarii i całego województwa mazowieckiego. Istotnym atutem naszej firmy jest szeroka oferta obejmująca poniższe działania:

– transport różnych typów samochodów,
– drobne oraz bardziej skomplikowane naprawy w terenie,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana opon jak również kół,
– przewóz pojazdów, maszyn i innych ładunków na krótszych i dalszych trasach,
– awaryjne uruchamianie aut.

Jak widać nasze usługi są rozbudowane. Prowadzimy działalność całodobową, więc nasi klienci mają zagwarantowane udzielenie pomocy niezależnie od dnia i jego pory.

Nowoczesne wsparcie w różnych zdarzeniach drogowych

Klienci naszej firmy mają zapewnioną pomoc, gdy dojdzie do jakiejś niewielkiej lub bardziej złożonej awarii unieruchamiającej pojazd ciężarowy. Poza tym pomagamy, gdy dojdzie do stłuczki lub wypadku drogowego. Można nas również wezwać, gdy z jakichś powodów zabraknie paliwa lub gdy pojawi się inny problem. W takich sytuacjach likwidujemy awarie na trasie lub holujemy auto do serwisu lub w inne miejsce wskazane przez klienta.

Fachowa obsługa różnych samochodów

Pracujemy w wielu lokalizacjach w Polsce, w tym na obszarze województwa mazowieckiego. Innymi słowy na naszą pomoc mogą między innymi oczekiwać użytkownicy zestawów TIR, pojazdów ciężarowych, jak również pojazdów osobowych i dostawczych z Góry Kalwarii oraz regionu. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, gdy pojawi się konieczność skorzystania z naszych usług.

Fachowa pomoc drogowa TIR – Góra Kalwaria

Naszą mocną stroną są wyspecjalizowani fachowcy, którzy zapewniają najwyższą skuteczność oraz jakość usług z zakresu wsparcia drogowego i mobilnego serwisu TIR. Doświadczeni profesjonaliści korzystają z nowoczesnych holowników oraz wyposażenia i narzędzi do diagnostyki oraz naprawy aut w terenie. Bez wątpienia naszą zaletą jest też szeroka oferta usługowa i wsparcie w wielu nieprzewidzianych i nieprzyjemnych sytuacjach na drodze.

tlo
5/5 - (1 vote)