holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Gnieźnie i okolicach Holuje.pl

Specjalizujemy się w usługach z zakresu mobilnego serwisu oraz holowania pojazdów ciężarowych i zestawów TIR. Radzimy sobie nawet z nietypowymi i bardzo ciężkimi samochodami.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Gniezno

tlo

Profesjonalna pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych w Gnieźnie

Serdecznie zapraszamy do zwrócenia uwagi na wsparcie naszego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w szeroko pojętej pomocy drogowej uwzględniającej w głównej mierze samochody ciężarowe oraz zestawy ciągników siodłowych i naczep. Przez cały okres działalności, udało się nam zdobyć pewną pozycję w sektorze holowania TIR.

Czemu warto wybrać naszą firmę?

Wybór usług naszego przedsiębiorstwa wiąże się z różnymi korzyściami dla usługobiorców. W głównej mierze jesteśmy w stanie rozwiązywać przeróżne problemy drogowe. Radzimy sobie świetnie zarówno w standardowych, jak i o wiele bardziej kompleksowych przypadkach. Dobrze jest zapoznać się bardziej z naszymi mocnymi stronami.

Wykwalifikowany zespół pracowników to istotna kwestia!

W naszej firmie zatrudniamy pracowników, którzy mają wysokie kwalifikacje oraz obszerne doświadczenie zawodowe. Te mocne strony są kompleksowo zwiększane w ramach różnych profesjonalnych szkoleń. Dzięki temu nasi specjaliści wiedzą jak skutecznie zwalczać różnorodne awarie na miejscu oraz doskonale znają i wykorzystują zasady skutecznego, a także bezpiecznego holowania pojazdów ciężarowych, zestawów TIR, aut dostawczych, osobowych, itp.

Nowoczesne wyposażenie

Zwracamy też uwagę na profesjonalny sprzęt. Posiadamy holowniki będące w stanie holować nawet bardzo ciężkie samochody i zestawy posiadające masę nawet na poziomie 40 ton! Poza tym dysponujemy sprzętem i urządzeniami umożliwiającymi fachową diagnostykę oraz naprawę różnych tradycyjnych i bardziej skomplikowanych awarii w terenie.

Bezpieczne holowanie i pomoc drogowa TIR 24/7 – Gniezno

Warto mieć na uwadze to, że wszystkie usługi realizujemy 24/7 przez cały rok. Oznacza to, że zapewniamy pomoc w późnych godzinach nocnych, w weekendy oraz w dni świąteczne. Za każdym razem wyjeżdżamy sprawnie do zgłoszeń. Potrzebny jest tylko kontakt drogą telefoniczną.

Nasza oferta obejmuje następujący zakres prac:

– przewóz zestawów TIR oraz pojazdów ciężarowych,
– holowanie oraz przewóz pozostałych pojazdów, maszyn oraz ładunków,
– dostarczanie paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
– różne naprawy w terenie,
– otwieranie samochodów w trybie awaryjnym,
– awaryjne uruchamianie aut.

Jak można dostrzec oferta naszej firmy jest szeroka. Potrafimy udzielić pomocy w różnych skomplikowanych sytuacjach na trasie. Zachęcamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem alarmowym!

tlo
5/5 - (1 vote)