holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Głownie i okolicach Holuje.pl

Holowanie ciężarówek, zestawów ciągników siodłowych z naczepą i nie tylko. Zapewniamy wsparcie nawet w przypadku pojazdów o dużych gabarytach!

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Głowno

tlo

Prowadzimy firmę udzielającą fachowego wsparcia na wypadek stłuczki, awarii lub innego zdarzenia na obszarze Głowna i pozostałych miejscowości w województwie łódzkim. Przede wszystkim trudnimy się udzielaniem wsparcia posiadaczom pojazdów ciężarowych oraz ciągników siodłowych z naczepami (TIR). Nasze zadania wykonujemy skutecznie i sprawnie, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia.

Czemu nasza oferta jest godna uwagi?

W każdym przypadku kładziemy ogromny nacisk na optymalną jakość realizacji usług oraz na wysokie bezpieczeństwo przewożonych aut. Mimo idealnej jakości, cena naszego wsparcia nie obciąża nadmiernie budżetu klienta.

Wszystkie zadania realizujemy całodobowo w trybie 24/7. Oznacza to, że potrafimy wykonywać powierzone nam zlecenia w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz pozostałych dni wolnych od pracy. Udzielamy pomocy klientom z Głowna i okolicznych miejscowości.

W naszej firmie pracują fachowcy, którzy posiadają wysokie kwalifikacje, szeroką wiedzę oraz świetne umiejętności praktyczne z zakresu pomocy drogowej i holowania TIR. Klienci naszej firmy mają zapewnioną optymalną jakość wykonywanych usług.

Holowanie pojazdów ciężarowych oraz zestawów TIR w Głownie i całym regionie

Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną, na wypadek nagłej stłuczki, awarii lub innego zdarzenia drogowego prowadzącego do unieruchomienia pojazdu. Potrafimy szybko i sprawnie dotrzeć we wskazane miejsce oraz kładziemy nacisk na rozwiązanie problemu bez konieczności holowania. Transport lawetą traktujemy jako rozwiązanie ostateczne, gdy nie ma możliwości naprawy auta na trasie. W takiej sytuacji przewozimy pojazd do serwisu stacjonarnego albo w inne miejsce wyznaczone przez klienta.

Pojazdy holownicze naszej firmy, wraz z zespołami fachowców, są rozlokowane w pobliżu Głowna i w całym województwie łódzkim. Dzięki temu zawsze potrafimy zaoferować najkrótszy możliwy czas oczekiwania na przyjazd naszych pomocników.

tlo
5/5 - (1 vote)