holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Glinojecku i okolicach Holuje.pl

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty z zakresu pomocy drogowej i holowania TIR. Obsługujemy różne typy pojazdów, niezależnie od gabarytów i masy.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Glinojeck

tlo

Poszukujesz wyspecjalizowanej firmy zajmującej się pomocą drogową TIR? Nasz serwis udziela doskonałego wsparcia w tym zakresie. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa transportowe oraz innych przedsiębiorców i podmioty korzystające z pojazdów ciężarowych w okolicach Glinojecka.

Najwyższa jakość pomocy dla klientów!

Jesteśmy w stanie udzielać fachowego wsparcia w zakresie holowania samochodów ciężarowych, niewielkich napraw na trasie, dowozu paliwa, awaryjnego odpalania samochodów, itp. Dzięki wysokim umiejętnościom naszych specjalistów oraz nowoczesnemu wyposażeniu, wszystkie zadania realizujemy fachowo oraz zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami dotyczącymi jakości.

Jak wygląda nasza obsługa?

Przede wszystkim należy skontaktować się z naszą firmą pod numerem alarmowym. W czasie rozmowy poprosimy o krótkie opisanie problemu oraz określenie jego lokalizacji. Zależnie od sytuacji, organizujemy stosowny sprzęt i części, a następnie bez zwlekania docieramy we wskazane miejsce w celu odholowania pojazdu do serwisu lub do klienta albo jego naprawy bezpośrednio na miejscu zdarzenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Przez wiele lat naszej pracy, udało nam się pozyskać pewną pozycję na rynku. Potwierdzeniem wysokiego profesjonalizmu oraz fachowości naszych usług są pozytywne opinie zadowolonych zleceniodawców. Zachęcamy do dołączenia do tej grupy. Udzielamy wsparcia w Glinojecku, jak również na terenie całego województwa mazowieckiego, a w razie konieczności w całym kraju oraz za granicą.

tlo
5/5 - (1 vote)