holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Garwolinie i okolicach Holuje.pl

Bezproblemowo holujemy nawet 40-tonowe pojazdy ciężarowe i zestawy TIR. Ponadto udzielamy innych usług z zakresu pomocy drogowej.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Garwolin

tlo

Fachowa całodobowa pomoc drogowa w Garwolinie

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w udzielaniu wsparcia z zakresu transportu i kompleksowej pomocy drogowej na terenie Garwolina i całego województwa mazowieckiego. Istotnym atutem naszej firmy jest rozległa oferta obejmująca następujące działania:

– przewóz różnych rodzajów aut,
– drobne oraz bardziej skomplikowane naprawy na trasie,
– transport paliwa,
– naprawa i wymiana ogumienia oraz kół,
– transport pojazdów, maszyn i pozostałych ładunków na krótszych i dalekich trasach,
– awaryjne uruchamianie aut.

Jak widać nasze usługi są złożone. Prowadzimy działalność 24/7, więc klienci naszej firmy mają zapewnione udzielenie wsparcia niezależnie od dnia i jego pory.

Szerokie wsparcie w różnorodnych zdarzeniach na drodze

Klienci naszego przedsiębiorstwa mają zapewnioną pomoc, gdy dojdzie do jakiejś drobnej lub bardziej złożonej awarii unieruchamiającej samochód ciężarowy. Dodatkowo świadczymy usługi, gdy dojdzie do stłuczki lub wypadku na drodze. Można nas również wezwać, gdy z jakichś powodów skończy się paliwo albo gdy pojawi się inny problem. W takich przypadkach likwidujemy awarie na miejscu lub przewozimy auto do warsztatu albo w inne miejsce wskazane przez zleceniodawcę.

Nowoczesna pomoc drogowa TIR – Garwolin

Naszą zaletą są wyspecjalizowani pracownicy, którzy zapewniają wysoką skuteczność oraz jakość działań z zakresu wsparcia drogowego i terenowego serwisu TIR. Doświadczeni profesjonaliści używają nowoczesnych pojazdów holowniczych oraz sprzętu i narzędzi do diagnostyki oraz naprawy samochodów w terenie. Z pewnością naszym atutem jest też rozległa oferta usługowa i pomoc w różnych niechcianych i nieprzyjemnych zdarzeniach na drodze.

Profesjonalna obsługa różnorodnych pojazdów

Pracujemy w wielu lokalizacjach w Polsce, w tym w województwie mazowieckim. Innymi słowy na naszą pomoc mogą na przykład liczyć użytkownicy zestawów TIR, aut ciężarowych, jak również pojazdów osobowych i dostawczych z Garwolina oraz okolic. Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną, gdy pojawi się potrzeba skorzystania z naszej pomocy.

tlo
5/5 - (1 vote)