holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Gąbinie i okolicach Holuje.pl

Sprawne, bezpieczne i fachowe holowanie oraz pomoc drogowa. Zajmujemy się głównie ciężarówkami i zestawami TIR.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Gąbin

tlo

Oferta naszego przedsiębiorstwa została przygotowana przede wszystkim z myślą o osobach indywidualnych, firmach i pozostałych podmiotach wymagających wsparcia z zakresu pomocy drogowej. Naszą najważniejszą specjalizacją jest obsługa ciągników siodłowych i ich naczep (TIR) oraz aut ciężarowych, ale w razie potrzeby oferujemy też wsparcie dla samochodów dostawczych i pasażerskich. Nasza oferta jest spora i uwzględnia fachowe holowanie oraz pozostałe działania z zakresu wsparcia gdy dojdzie do stłuczki albo niechcianej awarii w okolicach Gąbina.

Wysokiej jakości usługi z zakresu holowania

Najważniejsza specjalizacja naszej firmy to fachowe holowanie różnych rodzajów pojazdów. Oprócz pojazdów osobowych i dostawczych, jesteśmy w stanie bezproblemowo holować pojazdy ciężarowe, a także ciągniki siodłowe i ich naczepy. Dysponujemy specjalistycznymi holownikami i wyposażeniem umożliwiającym szybki, bezproblemowy oraz profesjonalny załadunek i transport nawet najcięższych samochodów ważących kilkadziesiąt ton. Usługi holowania świadczymy na terenie Gąbina, całego województwa mazowieckiego oraz całej Polski i innych krajów.

Szeroko pojęta pomoc drogowa całodobowa w Gąbinie

Oczywiście trudnimy się nie tylko przewozem różnych rodzajów aut, ale również innymi metodami pomocy w nagłych zdarzeniach drogowych. Udzielamy więc wsparcia w zakresie awaryjnego odpalania aut (np. z rozładowanym akumulatorem), potrafimy również dokonywać przeróżnych standardowych i skomplikowanych napraw na trasie, dowozimy paliwo, wymieniamy opony oraz pomagamy na wiele pozostałych sposobów. Dzięki temu dość często można zapobiec holowaniu i ruszyć w dalszą drogę po zrealizowaniu przez nas zlecenia.

Zachęcamy do wybrania naszej oferty usługowej!

Jak widać, nasza oferta wsparcia drogowego w Gąbinie jest kompleksowa i niezwykle fachowa. W każdym przypadku kładziemy nacisk na sprawny dojazd do zleceniodawców i efektywne rozwiązanie problemu. Działamy całodobowo, a potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług są liczne pozytywne oceny zadowolonych zleceniodawców.

tlo
5/5 - (1 vote)