holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Działoszynie i okolicach Holuje.pl

Profesjonalne holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR o różnych gabarytach. Oferujemy też inne, kompleksowe oraz skuteczne działania z zakresu pomocy drogowej.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Działoszyn

tlo

Jesteśmy firmą zajmującą się szeroko pojętymi działaniami z zakresu pomocy drogowej TIR. Zapewniamy więc usługi z zakresu serwisu mobilnego oraz holowania zestawów TIR, pojazdów ciężarowych i nie tylko.

Czemu warto sięgnąć po nasze usługi?

Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów posiadających rozległą wiedzę oraz umiejętności w zakresie pomocy drogowej TIR. Dodatkowo sprawnie dojeżdżamy w dowolne miejsce wskazane przez klienta w trybie całodobowym przez cały rok.

Dbamy o bezpieczeństwo holowanych pojazdów. Stosujemy nowoczesny sprzęt holowniczy. Ponadto oferujemy fachowe usługi w rozsądnych cenach.

Holowanie ciężarówek na terenie Działoszyna i okolic

Posiadamy rozległą ofertę obejmującą poniższe usługi:

– bezpieczne holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR,

– skuteczne drobne naprawy na trasie,

– dowóz paliwa,

– efektywna naprawa i wymiana kół oraz opon,

– bezproblemowe awaryjne uruchamianie pojazdów.

Posiadamy pojazdy holownicze rozmieszczone w całym województwie łódzkim. Dzięki temu nasi klienci z Działoszyna i innych miejscowości mogą liczyć na nasz sprawny dojazd.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Zachęcamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Wystarczy kontakt telefoniczny i udzielenie podstawowych informacji o problemie oraz jego lokalizacji. Czas oczekiwania na nasze wsparcie jest zawsze ograniczony do absolutnego minimum.

tlo
Ranking post