holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Drobinie i okolicach Holuje.pl

Sprawne holowanie samochodów ciężarowych i zestawów TIR oraz profesjonalna pomoc drogowa 24/7 przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Drobin

tlo

Fachowa pomoc drogowa TIR 24/7 w Drobinie

Nasza firma jest wyspecjalizowane w udzielaniu wsparcia z zakresu transportu i szeroko pojętej pomocy drogowej na obszarze Drobina i całego województwa mazowieckiego. Istotnym atutem naszej firmy jest szeroka oferta obejmująca następujące działania:

– transport różnych rodzajów samochodów,
– drobne oraz bardziej skomplikowane naprawy na trasie,
– transport paliwa,
– naprawa i wymiana opon jak również kół,
– przewóz samochodów, maszyn i pozostałych ładunków na krótkich i dalszych dystansach,
– awaryjne uruchamianie aut.

Jak widać nasze wsparcie jest kompleksowe. Prowadzimy działalność 24/7, więc klienci naszej firmy mogą liczyć na udzielenie wsparcia niezależnie od dnia i jego godziny.

Nowoczesne wsparcie w zróżnicowanych zdarzeniach na drodze

Klienci naszej firmy mają zapewnioną pomoc, gdy dojdzie do jakiejś niewielkiej albo bardziej złożonej awarii unieruchamiającej pojazd ciężarowy. Oprócz tego pomagamy, gdy dojdzie do kolizji lub wypadku drogowego. Można nas również wezwać, gdy z jakichś powodów skończy się paliwo albo gdy pojawi się inny problem. W takich przypadkach usuwamy awarie od ręki albo przewozimy pojazd do warsztatu lub w inne miejsce wyznaczone przez klienta.

Fachowa pomoc drogowa TIR – Drobin

Naszą zaletą są wyspecjalizowani pracownicy, którzy zapewniają najwyższą skuteczność oraz jakość usług z zakresu wsparcia drogowego i mobilnego serwisu TIR. Doświadczeni fachowcy używają nowoczesnych pojazdów holowniczych oraz wyposażenia i narzędzi do diagnostyki oraz naprawy aut na trasie. Bez wątpienia naszą zaletą jest też szeroka oferta usługowa oraz wsparcie w wielu nieprzewidzianych i nieprzyjemnych zdarzeniach drogowych.

Nowoczesna obsługa różnorodnych samochodów

Działamy w wielu lokalizacjach w Polsce, w tym na obszarze województwa mazowieckiego. Oznacza to, że na naszą pomoc mogą między innymi liczyć użytkownicy zestawów TIR, pojazdów ciężarowych, a także pojazdów osobowych i dostawczych z Drobina oraz okolic. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, gdy pojawi się potrzeba skorzystania z naszych usług.

tlo
5/5 - (1 vote)