holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Dolsku i okolicach Holuje.pl

Zajmujemy się profesjonalnym holowaniem oraz pomocą drogową. Specjalizujemy się w zestawach TIR i pojazdach ciężarowych.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Dolsk

tlo

Specjalistyczna pomoc drogowa TIR w Dolsku

Serdecznie zachęcamy do zwrócenia uwagi na ofertę naszego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w kompleksowej pomocy drogowej obejmującej przede wszystkim pojazdy ciężarowe i zestawy ciągników z naczepami (TIR). Przez cały okres działalności, udało się nam zagwarantować sobie pewną pozycję w sektorze wsparcia drogowego i usług obejmujących holowanie TIR.

Czemu należy zainteresować się naszymi usługami?

Skorzystanie z usług naszego przedsiębiorstwa wiąże się z różnymi zaletami dla zleceniodawców. W głównej mierze umiemy rozwiązywać przeróżne problemy na drodze. Radzimy sobie idealnie zarówno w standardowych, jak również o wiele bardziej kompleksowych przypadkach. Warto zapoznać się szerzej z naszymi atutami.

Specjalistyczne zaplecze techniczne

Zwracamy również uwagę na nowoczesny sprzęt. Posiadamy lawety potrafiące przewozić nawet bardzo ciężkie auta i zestawy o wadze nawet na poziomie 40 ton! Oprócz tego dysponujemy sprzętem i urządzeniami umożliwiającymi skuteczną diagnostykę oraz naprawianie różnorodnych tradycyjnych i bardziej kompleksowych awarii na trasie.

Wyspecjalizowany zespół pracowników to podstawa!

W naszej pomocy drogowej zatrudniamy specjalistów, którzy posiadają wysokie kwalifikacje oraz rozległe doświadczenie zawodowe. Zalety te są regularnie poszerzane w ramach różnych profesjonalnych zajęć doszkalających. Dzięki temu nasi pracownicy wiedzą jak skutecznie zwalczać różnorodne awarie w terenie oraz idealnie znają i wykorzystują zasady profesjonalnego, a także bezpiecznego transportu aut ciężarowych, zestawów TIR, samochodów dostawczych, osobowych, itp.

Szeroko pojęte usługi transportowe i pomoc drogowa TIR 24/7 – Dolsk

Powinno się mieć na uwadze to, że wszystkie zlecenia wykonujemy 24/7 przez cały rok. Innymi słowy oferujemy pomoc w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz w dni wolne od pracy. W każdym przypadku wyjeżdżamy bezzwłocznie do zgłoszeń. Konieczny jest tylko kontakt telefoniczny.
Nasza oferta uwzględnia następujący zakres działań:

– holowanie TIR oraz pojazdów ciężarowych,
– holowanie oraz przewóz pozostałych samochodów, sprzętów oraz ładunków,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
– różne naprawy na miejscu awarii,
– otwieranie aut w trybie awaryjnym,
– awaryjne odpalanie samochodów.

Jak można dostrzec nasza oferta jest rozległa. Możemy udzielić wsparcia w wielu skomplikowanych sytuacjach w terenie. Zachęcamy do kontaktu pod naszym numerem alarmowym!

tlo
5/5 - (1 vote)