holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Dobrej i okolicach Holuje.pl

Kompleksowa pomoc drogowa TIR. Obsługujemy pojazdy ciężarowe w zakresie transportu, jak również napraw w terenie.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Dobra

tlo

Poszukujesz wyspecjalizowanej firmy zajmującej się pomocą jaką jest holowanie TIR? Nasz serwis udziela profesjonalnego wsparcia w tym zakresie. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy transportowe oraz pozostałych przedsiębiorców i podmioty korzystające z samochodów ciężarowych w regionie Dobrej.

Pomoc drogowa TIR – wysoka jakość usług dla wszystkich!

Potrafimy udzielać nowoczesnego wsparcia pod względem usług, takich jak holowanie TIR, niewielkie naprawy w terenie, transport paliwa, awaryjne odpalanie samochodów, itp. Dzięki doskonałym kwalifikacjom naszych pracowników oraz nowoczesnemu wyposażeniu, wszystkie zlecenia, które obejmuje nasza pomoc drogowa TIR wykonujemy efektywnie oraz zgodnie z rygorystycznymi wymogami dotyczącymi jakości.

Pomoc drogowa i holowanie TIR – jak udzielamy wsparcia?

Oczywiście trzeba skontaktować się z naszą firmą pod numerem alarmowym. Podczas zgłaszania poprosimy o krótkie opisanie problemu oraz określenie jego miejsca. W zależności od sytuacji, zorganizujemy stosowny sprzęt i zamienniki, a następnie bez zwlekania docieramy w wyznaczone miejsce w celu transportowania samochodu do warsztatu lub do klienta albo jego naprawy bezpośrednio na miejscu zdarzenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Przez wiele lat naszej działalności, udało nam się pozyskać pewną pozycję na rynku. Potwierdzeniem wysokiego profesjonalizmu oraz jakości naszych działań są pozytywne oceny zadowolonych zleceniodawców. Zapraszamy do dołączenia do tego grona. Udzielamy wsparcia w Dobrej, jak również całym województwie wielkopolskim, a w razie potrzeby w całej Polsce oraz za granicą.

tlo
5/5 - (1 vote)