holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Dąbrowicach i okolicach Holuje.pl

Holowanie ciężarówek, zestawów ciągników siodłowych z naczepą i nie tylko. Zapewniamy wsparcie nawet w przypadku pojazdów o dużych gabarytach!

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Dąbrowice

tlo

Jesteśmy zespołem fachowców udzielających profesjonalnej pomocy, gdy dojdzie do stłuczki, nagłej awarii albo innego zdarzenia drogowego w rejonie Dąbrowic i całego województwa łódzkiego. Specjalizujemy się w głównej mierze w udzielaniu pomocy właścicielom pojazdów ciężarowych i zestawów TIR. Jesteśmy wysoce sprawni i skuteczni, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych fachowych usług.

Dlaczego warto zdecydować się na naszą ofertę?

Zawsze zwracamy uwagę na wysoką jakość naszych usług i maksymalne bezpieczeństwo holowanych samochodów. Pomimo wysokiej jakości, cena naszych usług nie jest wygórowana.

Zapewniamy całoroczną, całodobową obsługę w trybie 24/7. Innymi słowy wykonujemy zlecenia późno w nocy, w weekendy oraz inne dni wolne od pracy. Obsługujemy klientów z regionu Dąbrowic i nie tylko.

Zatrudniamy fachowców mogących się pochwalić wysokimi kwalifikacjami, rozległą wiedzą oraz doskonałymi umiejętnościami praktycznymi związanymi z pomocą drogową i holowaniem TIR. Nasi klienci mogą więc liczyć na świetną jakość wykonywanych zleceń.

Holowanie ciężarówek i zestawów TIR w Dąbrowicach i okolicach

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, gdy dojdzie do nagłego zdarzenia drogowego, które uniemożliwia dalszą jazdę. Docieramy szybko i sprawnie w wyznaczone miejsce i staramy się rozwiązać problem bez holowania. Usługa ta jest traktowana jako ostateczność, gdy naprawa w terenie jest niemożliwa. W takim przypadku transportujemy pojazd do warsztatu lub w inne miejsce wskazane przez klienta.

Nasze holowniki, wraz z zespołami pomocy drogowej i odpowiednimi narzędziami, znajdują się w różnych lokalizacjach w Dąbrowicach oraz całym województwie łódzkim. To przekłada się na krótki czas oczekiwania na nasz przyjazd.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia

Przez wiele lat naszej działalności, wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję rynkową. Gwarantujemy pomoc zarówno dla mniejszych, jak i większych firm, które korzystają z pojazdów ciężarowych i zestawów TIR. Wystarczy tylko kontakt telefoniczny, aby po krótkim czasie cieszyć się z rozwiązanego problemu drogowego.

tlo
5/5 - (2 votes)