holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Czarnkowie i okolicach Holuje.pl

Sprawne i bezpieczne holowanie pojazdów ciężarowych oraz TIR. Oferujemy również naprawy na trasie i inne działania z zakresu pomocy drogowej.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Czarnków

tlo

Szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się holowaniem TIR? Nasz serwis udziela fachowego wsparcia w tym zakresie. Obsługujemy osoby prywatne, przedsiębiorstwa transportowe oraz pozostałych przedsiębiorców i podmioty korzystające z pojazdów ciężarowych w regionie Czarnkowa.

Doskonała jakość usług dla każdego!

Potrafimy udzielać skutecznego wsparcia w zakresie przewozu samochodów ciężarowych, drobnych napraw na trasie, transportu paliwa, awaryjnego odpalania samochodów, itp. Dzięki doskonałym umiejętnościom naszych pracowników oraz innowacyjnemu sprzętowi, wszystkie zadania realizujemy efektywnie oraz zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami jakościowymi.

Jak wygląda nasza pomoc?

Przede wszystkim należy skontaktować się z naszą firmą pod numerem alarmowym. Podczas rozmowy poprosimy o krótkie opisanie problemu oraz określenie jego miejsca. W zależności od sytuacji, organizujemy wymagany sprzęt i części, a następnie bez zwłoki dojedziemy w wyznaczone miejsce w celu przewiezienia pojazdu do serwisu lub do zleceniodawcy albo jego naprawy bezpośrednio na trasie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Przez wiele lat naszej działalności, udało nam się zdobyć pewną pozycję na rynku. Potwierdzeniem wysokiego profesjonalizmu oraz jakości naszych usług są pozytywne oceny zadowolonych klientów. Zapraszamy do dołączenia do tego grona. Udzielamy pomocy w Czarnkowie, jak również na terenie całego województwa wielkopolskiego, a w razie konieczności w całej Polsce oraz za granicą.

tlo
5/5 - (1 vote)