holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Ciechanowie i okolicach Holuje.pl

Skuteczne holowanie TIR oraz kompleksowa pomoc drogowa. Obsługujemy pojazdy ciężarowe o ogromnych gabarytach.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Ciechanów

tlo

Profesjonalna pomoc drogowa TIR 24/7 w Ciechanowie

Nasza firma specjalizuje się w udzielaniu wsparcia z zakresu holowania i kompleksowej pomocy drogowej na terenie Ciechanowa i całego województwa mazowieckiego. Istotnym atutem naszej firmy jest szeroka oferta obejmująca poniższe działania:

– holowanie różnych typów pojazdów,
– drobne oraz bardziej skomplikowane naprawy na trasie,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana opon oraz kół,
– transport pojazdów, maszyn i innych ładunków na krótkich i dalekich trasach,
– awaryjne uruchamianie pojazdów.

Jak widać nasze wsparcie jest kompleksowe. Prowadzimy działalność całodobową, więc nasi klienci mogą liczyć na udzielenie pomocy niezależnie od dnia i jego pory.

Kompleksowe wsparcie w różnych sytuacjach na drodze

Klienci naszej firmy mogą liczyć na pomoc, gdy dojdzie do jakiejś drobnej albo bardziej skomplikowanej awarii unieruchamiającej pojazd ciężarowy. Ponadto pomagamy, gdy dojdzie do stłuczki i wypadku drogowego. Można nas również wezwać, gdy z jakichś powodów zabraknie paliwa lub gdy pojawi się inny problem. W takich sytuacjach likwidujemy awarie na miejscu lub holujemy pojazd do warsztatu albo w inne miejsce wyznaczone przez klienta.

Fachowa pomoc drogowa TIR – Ciechanów

Naszą mocną stroną są wykwalifikowani fachowcy, którzy zapewniają wysoką skuteczność oraz jakość usług z zakresu pomocy drogowej i mobilnego serwisu TIR. Doświadczeni profesjonaliści korzystają z nowoczesnych holowników oraz sprzętu i narzędzi do diagnostyki oraz naprawy aut w terenie. Bez wątpienia naszą zaletą jest też szeroka oferta usługowa i pomoc w różnych nieprzewidzianych i nieprzyjemnych sytuacjach na drodze.

Profesjonalna obsługa różnych pojazdów

Działamy w wielu miejscach w Polsce, w tym w województwie mazowieckim. Oznacza to, że na nasze wsparcie mogą między innymi liczyć użytkownicy zestawów TIR, pojazdów ciężarowych, a także aut osobowych i dostawczych z Ciechanowa oraz okolic. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, gdy pojawi się konieczność skorzystania z naszego wsparcia.

tlo
5/5 - (1 vote)