holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Chorzelach i okolicach Holuje.pl

Specjalizujemy się w holowaniu pojazdów ciężarowych i zestawów TIR. Nasza oferta obejmuje też naprawy w terenie i inne formy pomocy drogowej.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Chorzele

tlo

Oferta naszej firmy została opracowana głównie z myślą o klientach indywidualnych, firmach i innych podmiotach wymagających obsługi z zakresu pomocy drogowej. Naszą podstawową specjalizacją jest obsługa ciągników siodłowych z naczepami (TIR) oraz samochodów ciężarowych, ale w razie potrzeby oferujemy również usługi dla pojazdów dostawczych i osobowych. Nasza oferta jest rozległa i uwzględnia profesjonalne transportowanie oraz pozostałe działania z zakresu pomocy na wypadek stłuczki albo nagłej awarii w regionie miasta Chorzele.

Wysokiej jakości usługi z zakresu holowania

Główna specjalizacja naszej firmy to fachowe transportowanie różnych typów samochodów. Oprócz pojazdów osobowych i dostawczych, potrafimy profesjonalnie transportować pojazdy ciężarowe, a także ciągniki siodłowe wraz z ich naczepami. Dysponujemy innowacyjnymi holownikami i wyposażeniem umożliwiającym szybki, bezproblemowy oraz fachowy załadunek i holowanie nawet najcięższych samochodów o masie kilkudziesięciu ton. Usługi holowania świadczymy na terenie miasta Chorzele, całego województwa mazowieckiego oraz całej Polski i pozostałych państw.

Specjalistyczna pomoc drogowa 24/7 w Chorzelach

Oczywiście trudnimy się nie tylko przewozem różnych rodzajów samochodów, ale również innymi formami pomocy w trudnych zdarzeniach drogowych. Udzielamy więc wsparcia w zakresie awaryjnego odpalania aut (np. z rozładowanym akumulatorem), umiemy również dokonywać różnorodnych zwyczajnych i trudniejszych napraw na trasie, transportujemy paliwo, naprawiamy koła oraz pomagamy na sporo pozostałych sposobów. Dzięki temu dość często można uniknąć holowania i ruszyć w dalszą drogę po wykonaniu przez nas zlecenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Jak można zauważyć, nasza oferta wsparcia drogowego w Chorzelach jest rozległa i bardzo fachowa. W każdej sytuacji kładziemy nacisk na szybki przyjazd do klientów i skuteczne rozwiązanie problemu. Pracujemy całodobowo, a potwierdzeniem optymalnej jakości naszych usług są liczne pozytywne rekomendacje zadowolonych klientów.

tlo
5/5 - (1 vote)