holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Chodzieży i okolicach Holuje.pl

Oferujemy kompleksową pomoc drogową polegającą na naprawie pojazdów i holowaniu. Skupiamy się głównie na zestawach TIR i autach ciężarowych.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Chodzież

tlo

Oferta naszej firmy została opracowana przede wszystkim z myślą o osobach indywidualnych, przedsiębiorstwach i innych podmiotach wymagających usług z zakresu pomocy drogowej. Naszą główną specjalizacją jest obsługa ciągników siodłowych z naczepami (TIR) oraz samochodów ciężarowych, ale w razie konieczności oferujemy też wsparcie dla aut dostawczych i pasażerskich. Nasza oferta jest bogata i obejmuje fachowe transportowanie oraz pozostałe czynności z zakresu wsparcia na wypadek stłuczki lub niespodziewanej usterki w regionie Chodzieży.

Wysokiej jakości działania z zakresu holowania

Główna specjalizacja naszej firmy to fachowe przewożenie różnych rodzajów samochodów. Oprócz samochodów osobowych i dostawczych, potrafimy bezproblemowo holować auta ciężarowe, a także ciągniki siodłowe i ich naczepy. Dysponujemy specjalistycznymi holownikami i wyposażeniem pozwalającym na sprawny, bezpieczny oraz fachowy załadunek i przewóz nawet najcięższych samochodów ważących kilkadziesiąt ton. Usługi przewozowe świadczymy na terenie Chodzieży, całego województwa wielkopolskiego oraz całej Polski i innych krajów.

Profesjonalna pomoc drogowa całodobowa w Chodzieży

Oczywiście zajmujemy się nie tylko transportem różnych typów aut, ale również pozostałymi formami wsparcia w nagłych sytuacjach drogowych. Udzielamy więc pomocy w zakresie awaryjnego odpalania pojazdów (np. z wyczerpanym akumulatorem), potrafimy również dokonywać przeróżnych zwyczajnych i trudniejszych napraw w terenie, przywozimy paliwo, wymieniamy koła oraz pomagamy na wiele innych sposobów. To sprawia, że całkiem często można zapobiec holowaniu i ruszyć w dalszą trasę po wykonaniu przez nas zlecenia.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty usługowej!

Jak widać, nasza oferta wsparcia drogowego w Chodzieży jest rozległa i niezwykle fachowa. W każdej sytuacji kładziemy nacisk na sprawny przyjazd do klientów i efektywne rozwiązanie problemu. Pracujemy całodobowo, a potwierdzeniem doskonałej jakości naszego wsparcia są liczne pozytywne rekomendacje zadowolonych klientów.

tlo
5/5 - (1 vote)