holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Choczu i okolicach Holuje.pl

Trudnimy się działaniami z zakresu holowania pojazdów ciężarowych i zestawów TIR. Oferujemy też kompleksowe działania z zakresu pomocy drogowej.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Chocz

tlo

Poszukujesz profesjonalnej firmy trudniącej się pomocą taką jak holowanie TIR?

Nasz serwis udziela profesjonalnego wsparcia w tym zakresie. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa transportowe oraz pozostałych przedsiębiorców i podmioty korzystające z aut ciężarowych w regionie Choczu.

Pomoc drogowa TIR – wysoka jakość pomocy dla wszystkich!

Potrafimy udzielać profesjonalnego wsparcia w zakresie usług, takich jak holowanie TIR, drobne naprawy w terenie, transport paliwa, awaryjne uruchamianie pojazdów, itp. Dzięki doskonałym kwalifikacjom naszych pracowników oraz innowacyjnemu wyposażeniu, wszystkie zlecenia, które obejmuje nasza pomoc drogowa TIR realizujemy skutecznie oraz zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami dotyczącymi jakości.

Pomoc drogowa i holowanie TIR – jak prezentuje się nasza obsługa?

Przede wszystkim trzeba skontaktować się z naszą firmą pod numerem alarmowym. W czasie rozmowy poprosimy o krótkie opisanie problemu oraz określenie jego lokalizacji. Zależnie od sytuacji, organizujemy potrzebny sprzęt i zamienniki, a następnie bez zwlekania docieramy w wyznaczone miejsce w celu przewiezienia pojazdu do serwisu lub do zleceniodawcy albo jego naprawy bezpośrednio na trasie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Przez cały okres naszej pracy, udało nam się wypracować pewną pozycję na rynku. Potwierdzeniem wysokiego profesjonalizmu oraz fachowości naszych działań są pozytywne rekomendacje zadowolonych zleceniodawców. Zachęcamy do dołączenia do tego grona. Udzielamy wsparcia w Choczu, jak również na terenie całego województwa wielkopolskiego, a w razie potrzeby w całym kraju oraz za granicą.

tlo
5/5 - (1 vote)