holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Cegłów i okolicach Holuje.pl

Profesjonalne wsparcie z zakresu pomocy drogowej i holowania TIR. Obsługujemy klientów całodobowo przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Cegłów

tlo

Poszukujesz nowoczesnej firmy zajmującej się pomocą drogową TIR? Nasza firma udziela fachowego wsparcia w tym zakresie. Obsługujemy osoby prywatne, firmy transportowe oraz innych przedsiębiorców i podmioty korzystające z samochodów ciężarowych w okolicach Cegłowa.

Doskonała jakość obsługi dla wszystkich!

Potrafimy udzielać nowoczesnego wsparcia pod względem transportu samochodów ciężarowych, drobnych napraw na trasie, transportu paliwa, awaryjnego odpalania samochodów, itp. Dzięki optymalnym zdolnościom naszych fachowców oraz innowacyjnemu wyposażeniu, wszystkie zlecenia realizujemy skutecznie oraz zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami jakościowymi.

Jak prezentuje się nasza pomoc?

Przede wszystkim trzeba skontaktować się z naszą firmą pod numerem alarmowym. Podczas rozmowy poprosimy o krótkie przedstawienie problemu oraz określenie jego miejsca. Zależnie od sytuacji, zapewniamy niezbędny sprzęt i zamienniki, a następnie bez zwłoki docieramy w wyznaczone miejsce w celu transportowania samochodu do warsztatu lub do zleceniodawcy albo jego naprawy bezpośrednio na miejscu zdarzenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Przez cały okres naszej pracy, udało nam się wypracować ugruntowaną pozycję na rynku. Potwierdzeniem najwyższego profesjonalizmu oraz jakości naszych działań są pozytywne opinie zadowolonych zleceniodawców. Zapraszamy do dołączenia do tego grona. Udzielamy pomocy w Cegłowie, jak również na terenie całego województwa mazowieckiego, a w razie konieczności w całej Polsce oraz za granicą.

tlo
5/5 - (1 vote)