holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Brwinowie i okolicach Holuje.pl

Oferujemy kompleksową pomoc drogową TIR. Obejmuje ona holowanie ciężarówek, ciągników i naczep oraz różne naprawy i formy wsparcia na trasie.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Brwinów

tlo

Profesjonalna pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych w Brwinowie

Serdecznie zachęcamy do zwrócenia uwagi na wsparcie naszego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w szeroko pojętej pomocy drogowej obejmującej w głównym zakresie pojazdy ciężarowe oraz zestawy TIR. Przez wiele lat naszej pracy, udało się nam zdobyć doskonałą pozycję na rynku wsparcia drogowego.

Czemu należy zainteresować się naszymi usługami?

Skorzystanie z usług naszego przedsiębiorstwa wiąże się z różnymi zaletami dla zleceniodawców. W głównej mierze potrafimy rozwiązywać przeróżne problemy na drodze. Radzimy sobie świetnie zarówno w tradycyjnych, jak i o wiele bardziej skomplikowanych sytuacjach. Dobrze jest zapoznać się bardziej z naszymi atutami.

Wykwalifikowany zespół fachowców to podstawa!

W naszej pomocy drogowej zatrudniamy pracowników, którzy posiadają doskonałe kwalifikacje oraz szerokie doświadczenie branżowe. Zalety te są regularnie poszerzane w ramach różnych specjalistycznych zajęć doszkalających. Dzięki temu nasi pracownicy wiedzą jak efektywnie zwalczać przeróżne awarie na miejscu oraz perfekcyjnie znają i wykorzystują zasady skutecznego, a także bezpiecznego transportu pojazdów ciężarowych, zestawów ciągników z naczepami, pojazdów dostawczych, osobowych, itp.

Innowacyjne wyposażenie pomocy drogowej

Kładziemy również nacisk na profesjonalny sprzęt. Posiadamy holowniki potrafiące przewozić nawet bardzo ciężkie auta i zestawy posiadające wagę nawet w zakresie 40 ton! Oprócz tego dysponujemy wyposażeniem i urządzeniami usprawniającymi skuteczną diagnostykę oraz naprawę różnych tradycyjnych i bardziej skomplikowanych awarii w terenie.

Skuteczne holowanie i pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych 24/7 – Brwinów

Powinno się pamiętać, że wszystkie zadania realizujemy całodobowo w trybie całorocznym. Innymi słowy gwarantujemy usługi w późnych godzinach nocnych, w weekendy oraz w dni wolne od pracy. Zawsze wyjeżdżamy sprawnie do zgłaszających. Konieczny jest tylko kontakt drogą telefoniczną.

Szeroka oferta obejmuje następujący zakres usług:

– holowanie zestawów TIR oraz pojazdów ciężarowych,
– holowanie oraz transport pozostałych pojazdów, maszyn oraz ładunków,
– dostarczanie paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz opon,
– różne naprawy na trasie,
– otwieranie aut w trybie awaryjnym,
– awaryjne uruchamianie aut pojazdów.

Jak widać oferta naszej firmy jest szeroka. Jesteśmy w stanie udzielić pomocy w wielu skomplikowanych sytuacjach w terenie. Zapraszamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem telefonu!

tlo
5/5 - (1 vote)