holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Broku i okolicach Holuje.pl

Precyzyjne usługi z zakresu holowania pojazdów ciężarowych i pomocy drogowej. Skupiamy się na ciężarówkach i zestawach TIR.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Brok

tlo

Oferta naszego przedsiębiorstwa została opracowana przede wszystkim z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorstwach i pozostałych podmiotach wymagających obsługi w zakresie pomocy drogowej. Naszą najważniejszą usługą jest obsługa ciągników siodłowych z naczepami (TIR) oraz samochodów ciężarowych, ale w razie potrzeby gwarantujemy również usługi dla samochodów dostawczych i pasażerskich. Nasza oferta jest bogata i uwzględnia fachowe transportowanie oraz inne działania z zakresu pomocy gdy dojdzie do stłuczki lub niespodziewanej awarii w okolicach Broku.

Wysokiej jakości usługi z zakresu holowania

Najważniejsza usługa naszej firmy to sprawne holowanie różnych rodzajów pojazdów. Oprócz samochodów osobowych i dostawczych, potrafimy profesjonalnie holować auta ciężarowe, a także ciągniki siodłowe wraz z ich naczepami. Dysponujemy innowacyjnymi pojazdami holującymi i wyposażeniem umożliwiającym sprawny, bezpieczny oraz profesjonalny załadunek i przewóz nawet najcięższych samochodów ważących kilkadziesiąt ton. Usługi holownicze wykonujemy na obszarze Broku, całego województwa mazowieckiego oraz całej Polski i innych krajów.

Kompleksowa pomoc drogowa całodobowa w Broku

Oczywiście trudnimy się nie tylko przewozem różnych rodzajów pojazdów, ale również innymi metodami wsparcia w trudnych zdarzeniach drogowych. Udzielamy więc wsparcia pod względem awaryjnego odpalania samochodów (np. z wyczerpanym akumulatorem), potrafimy również dokonywać różnych tradycyjnych i trudniejszych napraw w terenie, przywozimy paliwo, wymieniamy ogumienie oraz pomagamy na wiele innych sposobów. Dzięki temu dość często można zapobiec holowaniu i ruszyć w dalszą trasę po wykonaniu przez nas zlecenia.

Zachęcamy do wybrania naszej oferty usługowej!

Jak widać, nasza oferta wsparcia drogowego w Broku jest rozległa i niezwykle fachowa. W każdej sytuacji kładziemy nacisk na sprawny przyjazd do zleceniodawców i efektywne rozwiązanie problemu. Działamy całodobowo, a potwierdzeniem optymalnej jakości naszego wsparcia są liczne pozytywne opinie zadowolonych zleceniodawców.

tlo
5/5 - (1 vote)