holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Bolimowie i okolicach Holuje.pl

Profesjonalne holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR o różnych gabarytach. Oferujemy też inne działania z zakresu pomocy drogowej.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Bolimów

tlo

Jesteśmy firmą specjalizującą się w szeroko pojętej, profesjonalnej pomocy drogowej TIR. Zajmujemy się mobilnym serwisem oraz holowaniem pojazdów ciężarowych oraz zestawów ciągników siodłowych z naczepami w Bolimowie i całym województwie łódzkim. W razie potrzeby obsługujemy klientów w całej Polsce oraz za granicą.

Czemu warto nas wybrać?

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników mogących się pochwalić szeroką wiedzą oraz świetnymi umiejętnościami w zakresie pomocy drogowej TIR. Dodatkowo sprawnie docieramy w dowolne miejsce wyznaczone przez klienta w trybie całodobowym przez cały rok.

Dbamy o bezpieczeństwo holowanych pojazdów. Stosujemy nowoczesne wyposażenie holownicze. Dodatkowo oferujemy fachowe usługi w przystępnych cenach.

Holowanie ciężarówek na terenie Bolimowa i okolic

Posiadamy bogatą i atrakcyjną ofertę obejmującą poniższe usługi:

– naprawa i wymiana kół oraz opon,

– awaryjne uruchamianie pojazdów,

– holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR,

– drobne naprawy na trasie,

– dowóz paliwa.

Posiadamy pojazdy holownicze rozmieszczone w całym województwie łódzkim. Dzięki temu nasi klienci z Bolimowa i innych miast mogą liczyć na nasz sprawny dojazd.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Wystarczy kontakt telefoniczny i udzielenie podstawowych informacji o problemie oraz jego lokalizacji. Czas oczekiwania na nasze wsparcie jest zawsze krótki.

tlo
5/5 - (1 vote)