holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Bodzanowie i okolicach Holuje.pl

Całodobowa, całoroczna pomoc drogowa TIR. Oferujemy terenowe naprawy oraz holowanie różnych typów pojazdów ciężarowych.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Bodzanów

tlo

Nowoczesna pomoc drogowa TIR 24/7 w Bodzanowie

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w udzielaniu wsparcia z zakresu transportu i kompleksowej pomocy drogowej na terenie Bodzanowa i całego województwa mazowieckiego. Kluczowym atutem naszej firmy jest rozległa oferta obejmująca poniższe działania:

– holowanie różnych typów samochodów,
– drobne oraz bardziej złożone naprawy na trasie,
– transport paliwa,
– naprawa i wymiana ogumienia oraz kół,
– transport samochodów, maszyn i innych ładunków na krótszych i dalszych trasach,
– awaryjne uruchamianie pojazdów.

Jak widać nasze wsparcie jest złożone. Prowadzimy działalność całodobową, więc nasi klienci mają zapewnione udzielenie wsparcia niezależnie od dnia i jego godziny.

Kompleksowe wsparcie w różnorodnych sytuacjach drogowych

Klienci naszej firmy mają zapewnioną pomoc, gdy dojdzie do jakiejś niewielkiej albo bardziej złożonej awarii unieruchamiającej samochód ciężarowy. Oprócz tego pomagamy, gdy dojdzie do kolizji lub wypadku drogowego. Można nas też wezwać, jeśli z jakichś powodów skończy się paliwo lub gdy pojawi się inny problem. W takich przypadkach usuwamy awarie na miejscu lub transportujemy auto do warsztatu lub w inne miejsce wyznaczone przez klienta.

Fachowa pomoc drogowa TIR – Bodzanów

Naszą mocną stroną są wyspecjalizowani pracownicy, którzy zapewniają najwyższą efektywność oraz jakość usług z zakresu wsparcia drogowego i mobilnego serwisu TIR. Doświadczeni fachowcy używają nowoczesnych holowników oraz wyposażenia i narzędzi do diagnozowania oraz naprawy aut na trasie. Z pewnością naszym atutem jest też rozległa oferta usługowa i wsparcie w różnych niechcianych i nieprzyjemnych zdarzeniach drogowych.

Profesjonalna obsługa zróżnicowanych pojazdów

Pracujemy w wielu miejscach w Polsce, w tym w województwie mazowieckim. Oznacza to, że na nasze wsparcie mogą na przykład oczekiwać właściciele zestawów TIR, aut ciężarowych, jak również pojazdów osobowych i dostawczych z Bodzanowa oraz regionu. Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną, gdy pojawi się potrzeba skorzystania z naszych usług.

tlo
5/5 - (1 vote)