holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Błoniu i okolicach Holuje.pl

Całodobowa pomoc drogowa. Skupiamy się na holowaniu i naprawach terenowych zestawów TIR oraz innych pojazdów ciężarowych.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Błonie

tlo

Szukasz wyspecjalizowanej firmy trudniącej się holowaniem TIR? Nasz serwis udziela profesjonalnego wsparcia w tym zakresie. Obsługujemy osoby prywatne, przedsiębiorstwa transportowe oraz innych przedsiębiorców i podmioty korzystające z aut ciężarowych w okolicach Błonia.

Najwyższa jakość obsługi dla wszystkich!

Jesteśmy w stanie udzielać profesjonalnego wsparcia pod względem przewozu pojazdów ciężarowych, drobnych napraw na trasie, dowozu paliwa, awaryjnego uruchamiania samochodów, itp. Dzięki optymalnym kwalifikacjom naszych pracowników oraz nowoczesnemu wyposażeniu, wszystkie zlecenia realizujemy efektywnie oraz zgodnie z rygorystycznymi wymogami dotyczącymi jakości.

Jak udzielamy pomocy?

Przede wszystkim trzeba skontaktować się z naszą firmą pod numerem alarmowym. Podczas zgłaszania poprosimy o krótkie opisanie problemu oraz określenie jego lokalizacji. Zależnie od sytuacji, organizujemy potrzebny sprzęt i zamienniki, a następnie bez zwlekania dojedziemy we wskazane miejsce w celu transportowania samochodu do warsztatu lub do klienta albo jego naprawienia bezpośrednio na trasie.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług

Przez cały okres naszej pracy, udało nam się pozyskać ugruntowaną pozycję na rynku. Potwierdzeniem wysokiego profesjonalizmu oraz fachowości naszych działań są pozytywne rekomendacje zadowolonych zleceniodawców. Zachęcamy do dołączenia do tego grona. Udzielamy wsparcia w Błoniu, jak również całym województwie mazowieckim, a w razie potrzeby w całym kraju oraz w innych państwach.

tlo
5/5 - (1 vote)